Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Scenica II


lukmac

Rekomendowane odpowiedzi

Co to są te oznaczenia phl/phll ? Lift ?

Z regulaminem forum sie zapoznałeś :) To jak go zaakceptowaleś :) ;)

Tam podano z czym nalezy się zapoznać :)

http://megane.com.pl/topic/22738-instrukcja-korzystania-z-forum-meganecompl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis nie za bogaty, tak więc nie ma co z czym porównać. Dość uboga wersja wyposażenia, chyba najniższa z możliwych. Taki "golas" można napisać, na plus to tylko klimatyzacja automatyczna. Z takich ważniejszych rzeczy, to brak systemu kontroli trakcji, a w takim samochodzie (czytaj rodzinnym) to bardzo ważne wyposażenie. Lewa kratka na środkowym panelu jest wyłamana. Fotel kierowcy z wersji poliftowej, a reszta z wersji przed liftingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, trochę za bardzo pobieżnie przeczytałem regulamin.

 

Sprzedający udostępnił mi VIN, na jego postawie określiłem wyposażenie:

Scenic II Comfort Authentique 1.6 16V 110 Lakier:Stalowoszary,Tapicerka: tapicerka z tkaniny Prele,Deska rozdzielcza: Tonacja Ciemnoszara,ABS,zagłówki tylne regulowane na wysokość,poduszki boczne przednie + kurtyny,limatyzacja automatyczna,filtr przeciwpyłkowy,szyby przyciemniane o wysokiej zdolności filtrującej,światła przeciwmgłowe,żaluzje przeciwsłonaczne na bocznyh tylnych szybach + tylnej szybie,przednie szyby elektryczne z włącznikiem impulsowym,elektrycznie podnoszone szyby tylne,zamek centralny,karta Renault,immobiliser,lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie,felgi aluminiowe 16 cali,tapicerka z tkaniny Prele,przenośna popielniczka,fotel kierowcy z reg. wysokości, fotel pas. ze składanym oparciem, tworzący stolik,trzy fotele przesuwane ze składanym oparciem,system mocowania fotelików dla dzieci ISOFIX,komunikaty na desce rozdzielczej w języku polskim,skrzynia biegów (5) manualna,radio CD 4x15W

 

Czy ten samochód posiada wspomaganie? Nie ma wypisane w wyposażeniu, chyba że w tym typia auta to standard ? Czy ten silnik nada się do LPG ?

Edytowane przez lukmac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenic II ma elektryczne wspomaganie kierownicy w standardzie. Ten ze zdjęć ubożuchny, trochę zaniedbany (przynajmniej ze zdjęć). Bardziej bym stawiał na 2005 r. i pierwszą rejestrację w 2006 r. I ciekawostka, w ogłoszeniu stoi ze ma 105000 km a na zdjęciu licznika 94103. Coś dla detektywa :) Dodatkowo jeżeli fotel kierowcy był wymieniony to z jakiego powodu przy takim przebiegu (chyba że przebieg dużo wyższy).

 

Poszukaj na forum, sa uzytkownicy którzy mają samochody z tymi silnikami zagazowane i sobie chwalą, ja osobiście nie mam i póki co nie zamierzam gazować swoich, ale każdemu według potrzeb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przygodę to chyba niejedną już miał, przedni zderzak malowany był. I nie wydaje się, żeby ktoś, komu nawet nie chce się do zdjęć umyć i posprzątać dbał o auto...

Edytowane przez masakrator1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!