Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak "klikania" po włączeniu kieru


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie byłem w ASO i pytałem "fachowca" gdzie znajduje się głośniczek i Pan "fachowiec" powiedział, że dokładnie nie wie ale gdzieś pod desko niedaleko kierownicy. Być może jeszcze nie rozbierał deski w Scenicu II, ale wniosek jeden, skoro niedaleko kierownicy to w Scenicu II nie jest to za zegarami, tylko za tapicerką deski lub pod nią.

A jeżeli chodzi o brak klikania kierunkowskazów to jak to "fachowiec z ASO" powiedział że trzeba wymienić cały przerywacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !! Mam ten sam proble, u mnie nic nie piszczy i nie słychac właczonych kierunkowskazów. Podejchałem do znajomego elektryka i ten wyjął mi całe zegary, odpiął wiązkę przewodów i wylutował element który jest uszkodzony a odpowiada za te sygnały. Tak więc Snap ma rację!!! Podpowiem tylko, że na tym "byczku" jest napis "DIGISOUND F/GD....". Mam teraz ja pytanko, gdzie to coś moge kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to coś mogę kupić?

ja na twoim miejscu bym kopnął sie do jakiegoś elektronicznego i poprosił o buzer(koszt od 1,5zł). niestety nie wiem jak wygląda ten w megance ale dać na wzór i coś może sie dopasuje. domyślać sie mogę że to coś takiego:

http://www.katalog.micros.com.pl/buzer_buzery.php

jak masz to wyciągnięte to zrób zdj i wrzuć je na forum. na pewno sie wielu osobom przyda i będą wiedzieć czego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za rade i pomoc Lepper_pl. Zrobiłem fotki i własnie je zamieszczam. Wymiary mojego buzerka to śednica 1,6cmX1,4cm. Łatwo do niego dotrzeć, trochę trudniej z wylutowaniem, bo druk jest dwustronny. Może ktoś dobierze zamiennik do mojego Secnica II?

post-7057-1202853462_thumb.jpg

post-1-1202853462_thumb.jpg

post-1-1202853463_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Ponawiam temat. Przećwiczyłem sprawę buzera podobnie jak kolega powyżej. U mnie nie słychać "klikania" kierunkowskazów, nie ma sygnału niezapiętego pasa oraz nie ostrzega o włączeniu się rezerwy.

Wymieniłem buzer, który jest na tylnej płytce zegarowej.

Nie mam pomysłu co dalej....

Proszę o wsparcie.

Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!