Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rozklejenie lamp tylnych


shu90

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was podejmował się tej operacji? Dodam że zakupiłem używane lampy lexus look do Coupety i mam pewien pomysł na nie lecz bez demontażu "szkła" się nie obejdzie. Za wszelkie podpowiedzi będe bardzo wdzięczny.

 

Dodano: 09 kwi 2014 - 16:32

Dziękuję za tak licznę zainteresowanie :)

Lampy wstawiłem do piekarnika na 100stC na jakieś 10-15min i powolutku plastik główny pełniący rolę szkła odszedł (jest przyklejony silikonem szarym)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tak licznę zainteresowanie

A co się dziwisz??

Nie dość że posiadaczy takich lamp jest tu niewiele, bo jakoś nie ma zachwytu nimi, (a jeśli był to już minął kilka lat temu) to chyba nikt z ich posiadaczy takich eksperymentów raczej nie robił.

Myślisz że ktoś zaryzykuje podpowiedź jeśli nie miał z tym doświadczenia??

Na tym forum szybciej bym się spodziewał wpisu, jakie w tematach o takich zmianach się pojawiały:

"Co Ci meganka zrobiła, że chcesz ją oszpecić??"

I do tego narazić się na problemy z Twoją winą, jak ktoś Ci w bagażniku zaparkuje.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadomy tego iż nie posiadanie homologacji na taką lampę jest niezgodne z prawem, podchodzę do tego projektu jako zabawa , nie mam zamiaru jeździć z tym codziennie a jedynie pokazać jaki efekt można uzyskać przy odrobinie pracy, może producent wykonałby podobny model. <piwko>

Od razu zakładasz że chce megankę oszpecić, lecz jeżeli uważasz że efekt który mam zamiar uzyskać i wyglądać będzie podobnie jak na załączonym obrazku jest szpeceniem to tematu dalej kontynuował nie będę...

 

Pozdrawiam

 

thumb_hosting_zdjec_1397130677__d5505b089f718467.jpg

Edytowane przez shu90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zakładasz że chce megankę oszpecić

A dlaczego w moje buty wstawiasz słowa i poglądy innych, jakie na tym forum już w takich sytuacjach się pojawiały, a tylko je zacytowałem??

Mnie generalnie to dynda i powiewa co sobie zrobisz. Bylebym tylko nie musiał wpatrywać się w Twoje wynalazki i samoróbki jak za Tobą przypadkiem pojadę. Lampy zewnętrzne nie są dla właściciela auta ale dla innych użytkowników i oni mają prawo wymagać, by były zgodne z dopuszczeniami i homologacją.

Jedynie w takim aspekcie temat wzbudza moje zainteresowanie... A właściwie niesmak.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, przepraszam że przypisałem do Ciebie te słowa. Światła zostaną ustawione w taki sposób aby nie oślepiały samochodów jadących z tyłu. Troszkę kombinowania i będzie jak z "fabryki". Temat rozwiązany, dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty raczej zaprezentuję na osobnym forum przeznaczonym (tak mi się wydaję - zaprzyjaźnionym forum) od meganek coupe. Troszkę pracy/projektowania płytek PCB jest ale efektem sam jestem zajarany <piwko>

Edytowane przez shu90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!