Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prośba o ocenę


haway

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W okolicy pojawiły się grandy, do których się przymierzam ale nie mam dużego doświadczenia z tym modelem. Prośba o ocenę:

 

1. Pruchna

2. Zabrze

3. Ostrowiec

 

prośba o pomoc w ocenie powyższych aut

dziękuje

 

BTW. Jest ktoś kto może zweryfikować historię po VIN?

Edytowane przez haway
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje wyposażenia widzę kolega wybrał wypasione, jest chyba wszytko co tylko mogło być w opcji.

Na zdjęciach nic aż tak niepokojącego nie widać. Wszytko wydaje się być na swoim miejscu, opis w większości zgodny ze stanem faktycznym. Tak pokrótce co zauważyłem:

1.

- przednia szyba nie jest podgrzewana, bo nie było takiej opcji;

- nie ma regulacji wysokości świateł przednich. Jeśli ma ksenony, to regulacja jest automatyczna.

2.

- tu trochę dziwna sprawa, bo w opisie 2007r, a wygląda na 2008r. Ekspertem nie jestem, ale mogło chyba tak być;

- co do skrzyni automatycznej nie wypowiem się, bo nie wiem;

- brak zapalniczki w gnieździe pod lewarkiem zmiany biegów;

- według mnie to nie jest wersja Privilege. Bardziej mi to wygląda na Dynamique (dominujący ciemny kolor wnętrza + kilka innych detali).

3.

- to jest Privilage. Takiego ma chyba kol. pizza, to może coś więcej napisze;

- srebrna listwa na przednim zderzaku, ta pomiędzy halogenami, złamana i brakuje kawałka;

- wgniecenie na lewym progu przy tylnym kole;

- ze średnim spalanie na poziomie 6l/100km według mnie trochę przesadził. Być może w trasie do osiągnięcia 6-7l, ale to jest automat, to będzie wyższe.

Myślę, że każdego warto obejrzeć. Przy okazji można poznać jakie jest wyposażenie, funkcję, czy też różnice pomiędzy tymi wersjami. Na pewno będzie to jakieś doświadczenie i możliwość porównania przy oglądaniu kolejnych egzemplarzy.

Co do sprawdzenia nr VIN, to tylko w ASOs się tego dowiesz. Może uda się telefonicznie, chociaż nie w każdym serwisie udzielają takiej informacji przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś świadomy że wszystkie są pięciomiejscowe? Dla mnie był to atut, ale wiem że nie dla wszystkich. Poza tym na moje oko w żadnym nie ma w wyposażeniu koła zapasowego, zależy kto ma jakie priorytety. Wszystkie trzy patrząc na wersje wyposażenia wyjeżdżając z salonu zapewne miały welurowe dywaniki dopasowane kolorystycznie do tapicerki.

 

Nr 1:

-do sprawdzenia boczek prawych przednich drzwi, wydaje mi że jest inny odcień plastikowej części, ale moze akurat światło tak padało;

-na lewym progu naklejka jest, na prawym nie jestem w stanie jej wypatrzeć;

 

Nr 2:

-ładne zdjęcia;

-przednie lampy wyglądają mi na wersję z 2008 r. (ciemna lamówka);

 

Nr 3:

-jakaś przygoda z tyłem, za duże szpary na łączeniu zderzak/błotnik z prawej strony;

-BEZOBSŁUGOWY silnik, taaaaaa, może oleju tez nie trzeba wymieniać?

-gdzie dywanik drugiego rzędu?

-opony w nieprawidłowym rozmiarze, ma 205/55R16 a powinien mieć 205/60R16, widać w porównaniu z pozostałymi że jakoś luźno szczególnie w tylnych nadkolach;

-bez wycieczek regionalnych, ale czy rzeczywiście w Świętokrzyskiem jeszcze leży śnieg? W takim razie jeżeli taki super to dlaczego jeszcze się nie sprzedał? Może przez bezobsługowy silnik? ^^

-na prawym progu nie widzę naklejki, może wina kąta z jakiego wykonano zdjęcie;

-szpara pod przednią lewą lampą jest stanowczo za duża;

-wspomniana listwa z zderzaku;

-może wina zdjęć, ale coś mi nie pasuje w ustawieniu tylnych kół, czyżby jakiś problem z zawieszeniem?

-tylne prawe drzwi, brak zaślepki na łączeniu drzwi z ramką szyby, proszę zerknąć na zdjęcie drugiej strony, tam jest;

-brak informacji o bezwypadkowości.

 

Trzeci jak dla mnie najmniej ciekawy mimo że najbliższy do mojego ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w tajemnicy Ci powiem ,

zadzwoń do serwisu w Opolu i poproś o sprawdzenie VIN

Cześć

Tomeequ: dlaczego Opole? Chciałbym ogólnie autko do aso zabrać na weryfikację. W takiej kolejności jak pisałem w takiej jestem zainteresowany.

Dzięki za wprawione oczy

 

Dodano: 14 kwi 2014 - 23:09

Czo do 5 miejsc - byłoby 7 ok, ale ja, żona i dwójka dzieci się zmieścimy. Może bagażnik nas również pomieści. Już przestałem kupować rzeczy dla gości, rodziny itp. - może to złe podejście ale w końcu kupujemy dla siebie a nie dla innych ;-) sorki, ale każdy jest lekkim egoistą.

Jest ktoś na forum, kto może zweryfikować auto po VIN? Proszę o info/ PW

 

Jako EX członek KRC czuje mimo wszystko sentyment do renatki ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!