Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z dymieniem na niebiesko 1.5dci


Slawioster

Rekomendowane odpowiedzi

pozbyłem sie parcha

jak się nie umie kupować samochodu, to najlepiej tego nie robić. Po to są warsztaty, żeby takie podstawy jak ciśnienie na cylindrach, turbo, przelewy na wtryskach i dwumase sprawdzić. Ale co tam, lepiej brać w ciemno oczywiście z opisowym przebiegiem <200 tys i wyleważć żale na forum. Zobaczymy ile tym niezniszczalnym traktorem tdi pojeździsz, ale jakby się coś z nim działo, to pewnie i tak się nie pochwalisz, no bo tdi się nie psuje ;)

Edytowane przez sKarlosMegane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Po pierwsze to był 25 samochód w mojej karierze , po drugie kupowała go żona gdyż mnie nie było w kraju, po trzecie nawet jak będę musiał naprawiać ,,traktor TDI '' to zrobię to za 1/3 ceny a owy traktor ma przejechane 430 tyś licznikowe i jest w nie nagannym stanie więc chyba o czymś to świadczy, i nie wylewam żalu na forum kolega po prostu zapytał co się dzieje z autem to napisałem, zresztą sam jestem sobie winien że pozwoliłem na zakup tego czegoś bo dopiero po zakupie zacząłem czytać opinie użytkowników i czytając je poczułem że nie jestem osamotniony w moim przypadku. Niestety w przypadku 1.5DCI nie są to usterki występujące w pojedynczych egzemplarzach i nie mówię tu o osprzęcie silnika ale również o samym silniku.

Panewki itp. padające przy śmiesznych przebiegach,zresztą sama cena poszczególnych roczników mówi sama za siebie. Pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupowała go żona

świetny pomysł

za 1/3 ceny

1/3 ceny w porównaniu do 1.5 dci ? chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Wersja 82 konna w 1.5 jest najlepsza wśród diesle od renault, bo nie ma koła dwumasowego, przepływomierza, turbina bez zmiennej geometrii za grosze nowa, nie ma dpf, wtryskiwacze banalne w naprawie, można zrobić samemu.

jest w nie nagannym stanie

z ocenami wstrzymaj się do za pół roku, bo to że teraz odpala i jeździ świeżo po zakupie to nic nadzwyczajnego.

Panewki itp. padające przy śmiesznych przebiegach,zresztą sama cena poszczególnych roczników mówi sama za siebie. Pozdrawiam

tak tak, panewki, turbo, wtryski, co tam jeszcze ? akumulator też ? Pochwal się za ile wyjąłeś swój egzemplarz z komisu.

Edytowane przez sKarlosMegane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ocenami wstrzymaj się do za pół roku, bo to że teraz odpala i jeździ świeżo po zakupie to nic nadzwyczajnego

Akurat nie oceniam auta po zakupie tylko po 10 miesiącach użytkowania

tak tak, panewki, turbo, wtryski, co tam jeszcze ?

wystarczy poczytać opinie innych użytkowników a nie jest ich mało

Pochwal się za ile wyjąłeś swój egzemplarz z komisu

Nigdy nie kupowałem samochodu z komisu

Wersja 82 konna w 1.5 jest najlepsza wśród diesle od renault

No to faktycznie musiałem źle trafić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!