Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Diody w przyciskach klimatyzacji i ogrzewania szyby tylnej


Rekomendowane odpowiedzi

Były już podobne tematy ale dotyczyły dwu żarówek podświetlających panel sterowania klimatyzacji/ogrzewania.

Ja chciałbym zapytać o diody (te na których są zamontowane przedłużenia) w przyciskach klimatyzacji i ogrzewania tylnej szyby w panelu manualnej klimatyzacji.

Od pewnego czasu nie zapalają mi się te dwie diody w przyciskach klimatyzacji i ogrzewania tylnej szyby. Klimatyzacja działa bez problemów natomiast nie zapala się dioda obok przycisku klimatyzacji. Dioda od ogrzewania szyby tylnej też się nie zapala. Wszystkie inne podświetlenia i funkcje działają sprawnie.

Jak sądzicie - czy to tylko spalenie diod, dwie na raz - dziwne? Czy te diody można wymienić w sposób analogiczny do opisywanych na tym forum procedur wymiany diod w podświetleniu zegarów? Jakie są wymiary tych diod, jakie prądy mają pobierać, jakie napięcia? Chciałbym kupić wcześniej aby nie rozbierać panelu dwukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Mam dokładnie to samo wszystko działa podświetlenie panelu klimatyzacji oraz regulacji. (wersja z manualna klimatyzacją)

Niestety dziś rano zauważyłem, że nie świecą mi się dwie diody, jedna od klimatyzacji a druga od ogrzewania tylnej szyby.

Klima działa i ogrzewanie też, po prostu nie ma sygnalizacji za pomocą tych diod sygnalizacyjnych ;-(

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hey, podaję odpowiedź dla potomnych:

To spalony bezpiecznik 15A oznaczony radio, drugi od góry w środkowym rzędzie. Z tego co pamiętam to dzieje się wtedy jeszcze coś z wycieraczkami.

Reno - kreatiw technoloży...

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!