Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

światełko bagażnika i elektryka szyb przód


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna jestem uzytkownikiem Megane 2 i musze dopytac ponieważ zadnej instrukcji nie posiadam.

Oświetlenie bagażnika. Czy jest mozliwość aby światełko w bagażniku gasło nawet jak auto jest nie zamknięte? Czasmi stoi pod drzwiami mi auto po kilka godzin przed pracą, z przyzwyczajenia nie zamykam centralnym i kiedyś zauważyłem przez szybe ze nie gaśnie swiatełko bagażnika. Dopiero po pstryknięciu zamka centralnedo "zamknięciu , gaśnie. nie lubie jak mi coś rozładowuje aku.

Druga sprawa dotyczy podnoszenia szyb od strony pasażera. Nie zawsze pamiętam domkąć szybe pasażera i już zgaszę silnik . O dziwo po zgaszeniu silnika nie moge podnieść juz szyby pasażera. Od strony kierowcy działa. Kilka razy mnie to wkurzyło bo musiałem uruchamiać silnik na sekundę aby podnieść szybe bo np. zapowiadali deszcz.

Pytania pewnie banalne ale proszę o odp. jak żółtodziobowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło w bagażniku powinno gasnąc równocześnie z tymi w środku. Sprawdź czy masz pozamykane schowki w podłodze i przy okazji czy w drzwiach na dole są sprawne żarówki jeśli te lampki nie świecą.

Szyba także powinna działać tak jak kierowcy, do czasu aż nie otworzysz drzwi po zgaszeniu silnika.

Spróbuj także podomykać wszystkie równocześnie jak już wysiądziesz z auta, przez szybkie klikniecie 2x w przycisk zamykania na karcie.

Można także wlączyć sam zapłon bez zapalania silnika.

Wrzucasz bieg, naciskasz hamulec i przycisk START.

Instrukcję znajdziesz w downloadzie albo na stronie Moje Renault po wstawieniu tam danych auta.

Jest też na forum temat, gdzie takie triki, nawet te nie opisane w instrukcji są przedstawiane. Czasami działają czasami nie, bo to od softu jaki jest w aucie zależy ale popróbować nie zaszkodzi.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok . Skorzystałęm z twojego sposobu bieg,hamulec,start i jak jest zapłon to szybę mogę podnieść. Inaczej nie.

Posprawdzałem schowki w podłodze. Oczywiscie te pod przednimi fotelami, czy o jakichs jeszcze nie wiem? swiatełko już gaśnie.

Nie moge znaleźć instrukcji. Zarejestrowałem auto i w szczegóły mojego sam. tylko wyposażenie i to po holendersku, czy gdzies indziej szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!