Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane nie odpala z wlasnego akumulatora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem w weekend na małym wyjeździe. Gdy już chciałem wracać akumulator się rozladował, nie chciał odpalić, komunikaty ledwo co sie wyswietlały. Na kable również nie chciał odpalić, okazało się że jest przepalony bezpiecznik na czerwonej klemie. Wymieniłem bezpiecznik i samochód odpalił przez kable, dojechałem bez problemu do domu. Problem jest taki, że samochód dalej nie chce odpalić z akumulatora, ale przez kable odpala. Nie wyświetla żadnego błędu, po wcisnięciu startu słychać jakby chciał odpalić ale dalej nie może. W czym może być problem? Dodam, że akumulator przy podanych próbach byl naladowany powyżej połowy.

Edytowane przez bakul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator ładowałem do końca, ładował się przez 12 godzin, sprawdziłem, jest to samo. Co więcej po 2-3 próbach odpalenia, które wygląda dokładnie

naładowanie akumulatora spadło do połowy. Najgorsze jest to, że akumulator wygląda na fabryczny, bo nie ma żadnej konkretnej firmy, tylko jakieś napisy Renault, Clio, Megane, więc chyba jest od początku w tym samochodzie, chyba pora w końcu wymienić :P W takim razie kupuje nowy akumulator. Chyba, że ktoś jeszcze ma jakieś pomysły ;) Edytowane przez bakul
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, wybaczcie, ze odświeżam temat z maja, ale mam podobny problem. Moja Meganka też czasem tak cyka zamiast odpalić, tak więc chciałbym zapytać czy wymiana akumulatora pomogła? Bo mam w najbliższym czasie wyjazd w dość daleką drogę i nie chciałbym mieć niemiłej niespodzialnki :)

Pozdrawiam.

 

[EDIT]

 

Problem rozwiązany, pomogła wymiana akumulatora.

Edytowane przez Ecomer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!