Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ogłoszenie + VIN


tibia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na oku Grand Scenica, dostałam nr vin vf1jmjdna39941626. Zarejestrowalam się na myrenault.pl, sprawdziłam wersję, kupiłam nawet jakiś raport online, ale nie ma tam szczegółów dotyczących napraw /przebiegu. Samochod pochodzi z Belgii. Czy jest mozliwość sprawdzenia historii samochodu bezpłatnie? Nie chcę płacić za kolejny raport, który poda mi kilka danych, które już mam. Ogłoszenie http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-piekny-jak-nowy-nawigacja-automat-C33450086.html Jest sens pchać się w automat? chodzi mi wyłącznie o potencjalną awaryjność. Będę wdzięczna za pomoc! :)

 

Koleżanko Tibia nie kasujemy wpisów moderatorów bez konsultacji z nimi. Aston76

 

edit: ok!

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisywany egzemplarz:

-przednie lampy powinny mieć ciemne środki;

-listwa w przednim zderzaku łacznie z okularami halogenów powinna być srebrna a górne kratki w zderzaku powinny mieć krawędzie w jakby posrebrzone;

-wersja niezła ale wcale nie taka naj i raczej toto nie jest Privilage (taka wersja powinna mieć skórzana kierownicę, alufelgi, półskórzaną lub nawet skórzaną tapicerkę, samościemniające się lusterko wewnętrzne i garść innych dodatków);

-na wyświetlaczu widoczny kluczyk, pewnie domaga się delikatnie przeglądu;

-welurowe dywaniki z gumy... no tak;

-podgrzewanych spryskiwaczy zdaje się w SII nie było;

-jeżdżony tylko po autostradach, no tak, bo w Belgii innych dróg nie ma, pewnie właściciel miał swoją wlasną podciągniętą pod dom;

-na zdjęciu drugiego rzędu nie widać rolety bagażnika, nawet zwinięta byłaby widoczna zaraz za fotelami;

-jeżeli zależy Ci na wersji siedmiomiejscowej to dowiedz się czy to na pewno taka, nie widzę pasów w bagażniku (ale też nie ma zdjęć przez jego klapę), na argumenty sprzedającego że można dołożyć raczej nie reaguj entuzjazmem bo to większa kombinacja, technicznie pewnie możliwa ale chyba nieopłacalna;

-brak Hands Free;

-na plus że ma koło zapasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tych lamp i listew - to mam to sprawdzić, gdybym tam była?

A propos kluczyka na wyświetlaczu -?

 

Mi generalnie potrzebna wersja 2 miejscowa i duży bagażnik, byle w papierach wszystko było tak, żeby sie nigdy nie czepiali na przeglądach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o lampy przednie i ewentualnie kwestię przedniego zderzaka, po podniesieniu maski powinny być na przednim pasie naklejki, zdaje się 2 szt. gdzieś w okolicach zamka klapy. Jakiś piktogram z instrukcją obsługi itp (już nie pamiętam dokładnie). Ich brak zwykle sugeruje naprawę blacharską. Kratce w zderzaku przyjrzyj się czy jest dobrze zamocowana, czy nie jest popękana, czy się trzyma odpowiednio.

 

Kluczyk na wyświetlaczu oznacza że zbliża się termin wymiany oleju (w związku z przebiegiem lub czasem od ostatniej wymiany oleju-zwykle jako rok chyba), równocześnie przy odpalaniu pojawia się na wyświetlaczu komunikat: "wymień olej", lub im bliżej do terminu natrętne "natychmiast wymień olej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki :)

Jeszcze jedno - czy mechanik jest w stanie przed zakupem stwierdzić w jakiś w miarę szybki sposób, czy skrzynia biegów, FAP czy sprzegło nie będą do wymiany niebawem? /przepraszam, nie znam się na tym, a tym mnie straszą ;) /

 

Dodano: 23 cze 2014 - 12:53

Czy moglibyście mi podać szerokość bagażnika Granda w najwęższym miejscu ? na tym obrazku są wymiary, ale w realnie chyba mniej..

Cięcie

 

Koleżanko Tibio zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!