Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regulacja halogenów przeciwmgielnych


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem do czego sa halogeny ale pod plastikowa osłana jest mozliwaość regulacji góra dół i zastanawia mnie to na jak wysoko powinny swiecic. Chyba bede musiał na oko ustawiac tak aby było ok. Czytałem kiedyś w książce ZRÓB TO SAM Z 1980 (własnie sobie przypomniałem) o regulacji swiateł mijania i halogenowych musze poszukac :(

 

A moze ktos ma pomysł jak powinny byc ustawione ???

 

[ Dodano: 2008-02-06, 21:12 ]

Wiec znalazłem w tej fajnej książce jak regulowac halogeny

 

REFLEKTORY PRZECIWMGŁOWE REGUJE SIĘ PO USTAWIENIU SAMOCHODU W ODLEGŁOŚCI 10 M OD ŚCIANY, TAK ABY GRANICA ŚWIATŁA I CIENIA KAŻDEGO Z REFLEKTORÓW ZNAJDOWAŁA SIĘ 8 CM PONIŻEJ LINII PRZECHODZACEJ PRZEZ PUNKT USYTUŁOWANIA NA WYSOKOŚCI ŚRODKÓW TYCH REFLEKTORÓW

 

 

OPIS RYSUNKU

1 - LINIA ODPOWIADAJĄCA WYSOKOŚCI, MA JAKIEJ ZNAJDUJĄ SIĘ ŚRODKI REFLEKTORÓW PRZECIWMGŁOWYCH

2 - LINIA GRANICZNA MIEDZY ŚWIATŁEM A CIENIEM

post-4985-1202286044_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dziś montowałem to małe sprostowanie: halogen przykręca się do uchwytów a reguluje poprzez otwór od spodu w zderzaku- na złączeniu zderzak- czarny panel ochronny. taka sama zasada jak regulacja reflektorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam wszystkich jesli posiada ktos meganke 2 to poprosilbym o zmierzenie w odleglosci 0.5m wysokosci oswietlenia halogenu ,czekam na szybki odpis

z gory dziekuje

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!