Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kiedy i na co zwrócić uwagę


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł mi do głowy taki pomysł, jeśli głupi to przepraszam. :(

 

Ale do rzeczy: proponuję, aby dla każdego modelu był stworzony temat taki jak ten (albo chociaż rozgraniczenie na megane/scenic I i II), w którym będziemy mogli napisać, po jakim czasie i przebiegu nastąpiła jakaś awaria.

 

Oczywiście nie chodzi mi o to, żeby pisać coś w stylu "po 10 latach żarówka w bagażniku się spaliła". Tylko o rzeczy które:

1. Jeśli sprawdzone/wymienione wcześniej mogą zaoszczędzić pieniądze lub nieprzyjemności.

2. Mogą zagrozić bezpieczeństwu.

 

Proponuję żeby pisać tak:

CZĘŚĆ KTÓRA NAWALIŁA, po jakim czasie, przebieg auta w momencie awarii.

Krótki opis, koszty, itd.

 

 

Po tym trochę przydługim wstępie rozpocznę:

 

OKŁADZINY TYLNYCH HAMULCÓW, 8 lat, 127 tysięcy kilometrów.

Nie przypilnowałem mechaników na przeglądzie, żeby to sprawdzili, jakoś wyleciało mi to z głowy. Skończyło się na tym, że w czasie jazdy zablokowało się jedno koło z tyłu. Przy większej prędkości / śliskiej nawierzchni to wiecie jak to się może skończyć. Naprawa w serwisie podchodzi pod 2000 pln (praktycznie całe tylne hamulce nowe) + laweta.

 

Jeśli zły pomysł, to proszę admina, żeby mi napisał pm, o tym że głupi jestem i wyrzucił temat do kosza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm trochę niedokładne dane podałeś dotyczące tych okładzin, przebieg powienien być z dokładnością co najmniej do 1km, pominąłeś także warunki atmosferyczne i fazę księżyca podczas zakupu samochodu.

 

To i ja dodam coś od siebie, może później stworzymy z tego nowy temat (koniecznie, przecież to forum Renault):

Mercedes 124 300D po 846km skończyło się paliwo, stało się to podczas średniej aktywności plam na słońcu i dużym wpływie wyżu znad Rosji.

 

Napisz do DEKRY, tam cię zrozumieją :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!