Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opinie o Scenic II


czoczo

Rekomendowane odpowiedzi

Brak nalepek na nadkolach także jak będziesz sprawdzać , to sprawdź czy pod klkapą bagażnika też są i czy nie ma gdzieś tam w wnękach szpachli :).Cena troszkę niska.Ja rok temu za swojego golasa dałem prawie 13tyś , no ale może tak staniały.Oglądnąć go można ale bardzo dokładnie i bez poęspiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak anteny - ale mogła być ściągnięta do mycia.

Ogólnie - tyle photoshopa - jak tapety na taniej prostytutce. Tak nie wyglądają 10 letnie samochody - wygląda lepiej jak w folderze Renault.

Brak naklejek z tyłu na progach - może oznaczać roboty blacharskie, a mogły też same odpaść. Ale wtedy w tym miejscu muszą być odpryski od kamyczków - jak lakier idealny to na 100% było malowane. Można tez sparwdzić czy jest naklejka na środkowym prawym słupku na dole (po otwarciu drzwi) z numerami.

Rejestracja - "podrobiona" - znaczy w Polsce firmy robią jak one to nazywają "wtórniki" za 70 zł - a wg mnie pownna być żółta lub bez. Ja bym na takiej nie jechaćł do domu - bo samochód formalnie jest niedopuszczony do ruchu (poza tym nie wiem czy są i jakie konsekwnecje na jeździe na własnoręcznie zrobionej rejestracji?...) - a przynajmniej jechał bardzo ostrożnie.

Nic więcej z tak odpicowanych zdjęć nie widać. Jeszcze trochę photoshopa i auto wyglądało by jak z animacji Pixara. Obejrzałem sobie inne jego oferty - to naet wól roboczy Sprinter wygląda jak nówka z salonu. Dziwnym trafem zdjęcie sprintera w środku (gdzie da się zauważyć że kierownica nie wygląda za dobrze) jakoś im tak niewyraźnie wyszło... hahaha co autofocus nagle przestał działać?

Edytowane przez Optima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po przygodach i korektach,czyli można to określić jako zestaw części dla majsterkowicza.

A co do tych fałszywek-są nieważne i posiadanie ubezpieczenia nic nie daje.W przypadku spotkania z niebieskimi może to skończyć się lawetą i bodajże do 500 PLN za odwagę.

I jeszcze jedno.Nic nie piszą o opłatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem ten sam rocznik, z silnikiem 1,6 , 113 KM, a nie - jak podano w ogłoszeniu - 107 i tyle że Granda. Nigdy nie miał haka, ani śladu po nim. Przebieg był odpowiednio większy, bo tam autami nie jeżdżą tylko do kościoła. Cena była odpowiednio większa. Alufelgi też inne.

Trudno na odległość coś doradzić. Ja zwróciłem uwagę na hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zmierzyłbym auto miernikiem lakieru. Koledzy mają rację - za ładnie to wszystko wygląda. oprócz felg, to nie pasuje mi jeszcze kierownica. Fotele welur a kierownica skóra - prawdopodobnie podmieniona przez wywaloną poduchę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele welur a kierownica skóra

A co w tym takiego dziwnego?? przecież były takie zestawienia...

Dziwny to za niedługo będzie mój sceniol drugi, gdy kierownica nadal pozostanie z fabryczną "skórą", fotele nadal fabrycznie pokryte tylko dzianiną, a ramiona podłokietnika i tapicerka drzwi będzie "skórzana". (w cudzysłowie, bo nawet fabryczne skórą zwane to zwykły skaj)

Już się cieszę na myśl o zagwozdce, jaką kiedyś będą mieli "katalogowcy" hehehe :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo dziekuje za pomoc. Auto kupiłem, do ceny należało doliczyć koszt rejestracji ok 1400zł (zajął się tym sprzedający) auto kupiłem od niego a nie na niemca co nawet mnie zdziwiło, antena faktycznie została zdjęta do mycia, naklejki pod tylną klapą są wszystkie, jest również naklejka na słupku z numerami. Wszystkie szyby rocznikowe, przedni zderzak na pewno był malowany ma delikatnie inny odcień ale pod maską nie widać żadnych napraw blacharskich, auto przyjechało na lawecie więc tablice to tzw. "garażówki", na szczeście dojechałem do domu bez żadnej kontroli :) . Teraz pewnie będziemy się częściej "widywać" na forum. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!