Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy można zmienić zwykłe wsteczne lusterko wewnętrzne na fotochromatyczne. Pytanie dotyczy Scenica III 2013 TomTom Edition. W poprzednim modelu miałem takie a teraz podczas jazdy nocą mi go brakuje, zamierzam kupić używane. Jakie warunki muszą być spełnione żeby je wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Podsumowując musiałbym zmienić całe mocowanie (puszkę) ScII bo samo lusterko zdjęte może nie pasować??? A czy w przypadku kupna samego lusterka bez puszki(jak tutaj) można je zamontować?. Najbezpieczniej kupić kompletne z ScIII może takie ScIII. Wygląda tak jakby było wyjęte z popowodziowego auta. A jak mogę czy jest sprawne??

Nie mam pewności czy moja instalacja lusterka jest podłączona, czy miernikiem jestem w stanie to ocenić?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cinas_, a do mojego scenica III (phI) jakie lusterko podejdzie? Jak wspomniał kolega powyżej jest sporo lusterek od Lagun II, Meganek II, ale do Sceniców III nie ma wcale... Mowa oczywiście o lusterku fotochromatycznym z obudową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie do megane 3 2011r od czego szukać lusterka oprócz oczywiście dedykowanego do meganek?

któraś: laguna? clio? fluence? scenic? obecnie mam zwykłe lusterko nie wiem jak mocowane do szyby mam nadzieje, że nie klejone na stałe. Dodatkowo jeszcze jedna sprawa zainstalowałem głośnomówiący i nie wyciąłem jeszcze dziury w podsufitce może lepiej będzie umieścić mikrofon w lusterku? bo widzę, że niektóre obudowy lusterka mają wycięcia coś na zasadzie kratki być może pod czujnik od klimy albo własnie jest to pod mikrofon?

 

I jeszcze zapytam o lampkę w podsufitce w mojej wersji jest ta najprostsza czy zmieniając od wyższej wersji na taką z osobnym oświetleniem pasażera i kierowcy podejdzie ona do mojej instalacji i czy otwór w podsufitce jest taki sam.

 

Dodano: 02 mar 2015 - 20:37

sprawa lampki ogarnięta kupiona wymieniona ...pasuje... jeszcze sprawa lusterka

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cinas_, a do mojego scenica III (phI) jakie lusterko podejdzie? Jak wspomniał kolega powyżej jest sporo lusterek od Lagun II, Meganek II, ale do Sceniców III nie ma wcale... Mowa oczywiście o lusterku fotochromatycznym z obudową.

Z ciekawości spytam, czy zmieniłeś?

Szukam teraz dla siebie SCIII i wszystkie SCIII PhI z tymi zwykłymi lusterkami... nie robili fotochromów czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!