Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane II 2.0 benzyna sedan


pepis2014

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, poszukuje Mgane II 2.0 benzyny, niekoniecznie sedan. Czy jestescie w stanie cos powiedziec o tym ogloszeniu, patrzac tylko na zdjecia? http://otomoto.pl/renault-megane-2-0-b-climatronic-79tys-km-gwarancja-C31321239.html

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram sie. Jakies pierwsze wrazenia patrzac na zdjecia?

 

Dodano: 09 gru 2014 - 16:21

Podaje VIN: VF1LM0U0629095776

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Kolego, na forum stosujemy polskie znaki. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy próg... plus trochę tanio jak na bezwypadkowy samochód w 'idealnym' stanie o tak niskim przebiegu na dodatek dopiero co sprowadzony z Niemiec :rolleyes: Sprawdź na mobile.de ceny Megane II z takimi przebiegami, dodaj opłaty i koszty sprowadzenia - wygląda na to, że handlarze pracują charytatywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mobile.de ceny są zawyżone. Jak handlarz wie gdzie szukać to znajdzie ładne auto w dobrej cenie i jeszcze na tym zarobi. To, że 80% idzie na skróty i liczy na łatwy zarobek przekręcając licznik to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnych parę lat mieszkam w Niemczech i w szeroko pojęte okazję dawno przestałem wierzyć. Uwierz mi, że Niemiec nie jest głupi i zna wartość swojego auta.

 

W ramach małego OT - Aktualnie na prośbę znajomej sprzedaję jej Audi A2, 12 lat auto, 287tys km i nie zejdzie poniżej 3k euro... "drogo" - takie telefony otrzymuję. Już mi się nawet nie chce odpowiadać, że od nowości w jednych rękach, że serwisowany do końca, że nie ma żadnych kombinacji. W Polsce przyjęło się jakoś dziwnie, że każdy chce kupić okazyjnie tanio - a później płacz, że gówno nie samochód itp. itd.

 

Jak handlarz wie gdzie szukać to znajdzie ładne auto w dobrej cenie i jeszcze na tym zarobi.

Jestem kierowcą zestawu i chcę czy nie chcę codziennie spędzam trochę czasu na parkingach przy autostradowych - widzę jakie to perełki wyszukać potrafią handlarze, porozmawiamy sobie czasem... WŁOS STAJE NA GŁOWIE !!!

Edytowane przez Iron.Falcon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ No to wytłumacz mi skąd się biorą w Polsce dobre auta sprowadzane, którymi znajomi jeżdża już jakiś czas i w tym czasie zweryfikowali przebieg, to czy nie bite, czy nie ma jakiś innych uszkodzeń? Nie mówię o "igiełkach" tańszych kilka tysięcy od aut krajowych słabiej wyposażonych, ale autach w podobnych cenach, albo trochę droższych od krajowych, ale w stanie 100 razy lepszym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia przód+prawy bok. To na początek. Piękne wpisy do książki, ale gdzie faktury, które są podstawą do dokonania wpisu? Trochę gość fantazjuje z opisem możliwości powrotu na kołach, ale to dość powszechne oszustwo z fałszywymi tablicami.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!