Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Regeneracja gałki zmiany biegów.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Długo szukałem na aledrogo i w innych portalach gałki do mojej Megi, niestety bezskutecznie. Mam skrzynie 6 z wstecznym obok 6 praktycznie nie możliwe do znalezienia, ewentualnie ceny kosmiczne. Postanowiłem więc wykonać sam emblemat w postaci naklejki 3D. Drogo sobie życzą za taką naklejkę chyba że zamówi się ich więcej.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany i uzbierał by się np 15 chętnych to taka naklejka kosztowała by ok 10 zł. Myślę że nie jest to dużo. A osób które poszukują takiej naklejki jest myślę sporo bo to przypadłość wszystkich meganek sceników itd. Ja zrobił bym projekt i wykonał takie naklejki tak żeby idealnie pasowały do gałki.

Chętne osoby proszę o kontakt ze mną na priv ewentualnie stworzenie listy chętnych.

Pozdrawiam Damian

Po co Kolega pisze o tym samym w 2 tematach? Jeden temat poleciał do kosza. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też bym się pisał, bo moja jest w opłakanym stanie(230tyś). Wymiana skóry to pikuś i są na aledrogo, ale kapsla dostać nie idzie.Gdybyś zrobił ten projekt i go tu opublikował, pewnie znalazło by się sporo chętnych.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez rafikuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnych to na pewno znalazło by się więcej ale trzeba byłoby zobaczyć choć projekt lub wykonaną jedną sztukę... sam bym zakupił takową...

ale chyba poncz11 odpuścił temat...

Edytowane przez karllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dla zainteresowanych polecam:

http://www.ebay.pl/itm/RENAULT-Clio-Megane-Scenic-gear-knob-badge-5-speed-chrome-R-gearknob-grey-/141446602847?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item20eedfe05f

 

Wiadomo, że nie jest to oryginał i wygląda odrobinę inaczej, ale właśnie zamontowałem u siebie i jest naprawdę bardzo dobrze. Całkowity koszt z wysyłką to ok 25zł, minusem jest czas oczekiwania, ja czekałem prawie 3 tygodnie i idzie jakimś zwykłym listem w kopercie bąbelkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdobyłem oryginał w idealnym stanie gała w skórze i dekielek w aluminium 6-biegów. Tania nie była bo 100 zł.ale ładnie się prezentuje i mam spokój. Kupiłem na ul.Trakt Lubelski w Warszawie.Człowiek handluje częściami do francuzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Użytkownik VEYRON na forum scenica, tak jak pisał TheOktik dokonuje renowacji kapselków. Po renowacji kapselek ma wycięty laserowo rysunek układu skrzyni biegów. Może dokonać odnowy kapsli skrzyń 6o-biegowych i 5o-biegowych. Sam mam odnowiony i ładnie pomalowany w mojej megance. Aktualnie najlepsza opcja. W razie czego mogę ułatwić ułatwić kontakt z tego forum. Polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!