Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Grand Scenic 2007r zakup


darken

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Jako że zaczynam przygodę z Renault chciałbym się Was poradzić odnośnie poniższego ogłoszenia.

Mój odnośnik

Mój odnośnik

 

Sprzedawca w rozmowie tel zapewnił że przebieg jest autentyczny. Mogę auto sprawdzić w dowolnej stacji. Sprowadzony w połowie stycznia. Z przodu malowany był plastik na zderzaku. Co sądzicie? coś budzi w was wątpliwości? u mnie tylko tylna klapa na szczególe wydaje mi sie mniej spasowana..

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, trochę nawet za ładna... Sprawdź w ASO przebieg, masz VIN. Jak nie podadzą, to weź ich sposobem, że kupiłeś i chciałbyś u nich zrobić przegląd, ale nie wiesz, co było kiedy wymieniane. Mi tak podali przebieg, a jak mówiłem wprost, że chcę kupić, to mówili, że im nie wolno itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś go już tu chyba pokazywał.

-zgadza się że mamy łagodną zimę, ale zbyt ładna zieleń w tle;

-brak ESP;

-tylna wycieraczka wisi-chyba ramię nadaje się do naprawy lub wymiany (nowe w ASO to niecałe 140 zł);

-widocznie inny odcień i faktura tylnej lewej listwy zderzaka, łącząc z brakiem naklejki na lewym progu sugeruje przygodę. Podobnie brak zarysowań we wnęce lewych drzwi tylnych (od pasa bezpieczeństwa), w prawej wnęce widać rysy, w tym wieku muszą być choćby się na rzęsach stawało;

-brak lewego zaczepu rolety tylnej szyby (na zdjęciu otwartego bagażnika tuż pod uszczelką z lewej strony widać czarny otwór, po prawej jest widoczny zaczep).

 

Obejrzyj dokładnie, ale się nie napalaj. Coś chyba musi być na rzeczy jeżeli długo się sprzedaje, mimo że taka igła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe z tym ESP bo po dekodzie mam takie coś:

 

MARKA Renault

MODEL Grand Scenic

TYP Van

ROK PRODUKCJI 2007

SKRZYNIA BIEGOW Manual

POJEMNOSC 1900

RODZAJ PALIWA Diesel

LICZBA DRZWI 4/5

MOC 131 KM / 96 kW

OPIS grafitowy-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, system nawigacji, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, czujnik deszczu, kierownica wielofunkcyjna, czujnik parkowania, ABS, ASR, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, EDS, hak, alufelgi, szyberdach, ksenony, światła przeciwmgłowe

 

narazie spokojna głowa, na szczęscie daleko od PoZnania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien że masz dokładne rozkodowanie tego pojazdu? Bo ja byłbym pewien dopiero po informacji z ASO. Prosta sprawa, nie ma wyłącznika ASR, co w 99% zapewnia o braku ESP/ASR, chyba że miał coś jeszcze dłubane i ma, ale ktoś mu wymontował wyłącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!