Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy warto go kupić?


ewma

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc..... a tak bardzo mi się podobało :)

 

Bardzo mi się podobają te samochody, jedyna rzecz, która mnie w nich niepokoi, to ta elektronika, a w szczególności odpalanie kartą.

Edytowane przez ewma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego w odpalaniu kartą? Nawet jak padnie bateria wkładasz w slot na desce rozdzielczej i odpalasz. Otworzysz też bez problemu w takiej sytuacji: w karcie jest ukryty zwykły klucz (trzeba zdjąć narożnik, bez żadnych narzędzi), zdejmujesz maskownicę z klamki kierowcy (bez użycia specjalnych narzędzi tylko wykorzystując wyjęty z karty kluczyk) i otwierasz jak każdy inny samochód.

 

Ten z ogłoszenia:

-brak naklejek i maskownic na przednim pasie po otwarciu maski;

-dziwnie tani;

-uchwyt do telefonu i zestaw głośnomówiący sugerują mi nieco większy przebieg, chociaż ze zdjęć do wnętrza chyba nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta kieropwnica wygląda jakby miała 200 tysięcy. Kupiłem ostatnio merivę z końca 2006 roku z przebiegiem potwierdzonym serwisem ASO 73 tysiące. Kierownica naprawdę wygląda o niebo lepiej. Obszyta skóra nie zrobiła się jeszcze taka śliska i gładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 (z Jastrzębia-Zdroju):

-naprawdę macie tam już taką piękną wiosnę?

-ESP jest;

Chyba to nie taka super okazja... chociaż na zdjęciach wygląda dobrze.

 

Nr 2:

-otomoto mówi mi ze jestem w lesie...

 

Nr 3:

-do sprawdzenia czy nadal jest ciężarowy, jeżeli tak to zarejestrowany na 4 miejsca;

-tablice rejestracyjne sugerują że może być jeszcze od pierwszego właściciela, a na pewno że krajowy rejestrowany pierwszy raz przed 2006 r.

-brak osłony przegubu prawej wycieraczki;

-brudny czy porysowany próg pod drzwiami kierowcy;

-otarte tylne prawe nadkole.

 

Nr 4:

-chyba dwa razy wkleiłaś link do nr 3 ;)

 

Zielonego nie zauważyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Trochę jestem załamana, bo chyba nic nie znajdę.

Jak już coś mi się spodoba, to okazuje się, że komis oszukuje, jedno towarowe, inne podejrzane.... :rolleyes:

Jak tu trafić, na coś sensownego, z rocznika 2004-2005 ?

Są dwie rzeczy, które wiem, ma być poj.1,6 i koloru ciemnego, wszelkie srebrne odpadają ..... a takich jest najwięcej :mrgreen:

W jaki sposób Wy nabyliście swoje samochody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtruj na otomoto po:

- pierwszy właściciel

- serwisowany w ASO

- z Polskiego salonu

- osoba prywatna

Fakt, zapłaciłem więcej niz za Niemca, ale mam sprawdzona historie i komplet dokumentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ostrzegałem że jest zarejestrowany jako ciężarowy (widoczna krata) podałem jako rzecz którą nie każdy musi znać. Mój samochód jest jako firmowy (zarejestrowany na mnie i wspólnika jak to w spółce cywilnej). Zadbany, regularnie serwisowany, sprawny. Samochód z homologacją ciężarową nie musi być zakatowany, poza tym pamiętaj że prędzej jako handlowozy trafiają się samochody innej klasy: kompakty kombi czy klasa B i zazwyczaj w najtańszych wersjach wyposażenia. Więc jeżeli taki ma lub miał kratę a w historii ma 5 lat w leasingu i później 4 lata w korporacji to mógł porządnie dostać w kość (choć tez niekoniecznie). Wszystko zależy od konkretnego egzemplarza. Sam miałem wcześniej samochód który był zarejestrowany jako ciężarowy, został przekwalifikowany na osobowy (to się daje zrobić i nie jest to czarna magia) i miał go gość prowadzący sklep odzieżowy. Widać było po nim że był użytkowany, ale jaki samochód w wieku 6-7 lat (wtedy ten pojazd kupowałem) nie nosi takich śladów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem wcześniej samochód który był zarejestrowany jako ciężarowy, został przekwalifikowany na osobowy (to się daje zrobić i nie jest to czarna magia) i miał go gość prowadzący sklep odzieżowy

Tylko to kosztuje dodatkowe pieniądze, czas a czasami nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!