Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W związku z tym, że w nowej megance uchwytów na kubki można znaleźć: całe dwie sztuki lub całą jedną sztukę gdy ktoś zaszaleje i kupi nawigację, zacząłem się interesować tematem doposażenia MIII w takie uchwyty.

W jednym z zapytań o zakup MIII na naszym forum, ogłoszenie na otomoto (nie mogę teraz znaleźć linka), było załączone zdjęcie tylnej kanapy

post-79399-0-70819200-1426852566_thumb.jpg

z podłokietnikiem, ale nie udało mi się znaleźć takiego podłokietnika w cenniku, opisie wyposażenia, no nigdzie...

Pomożecie? Czy taki podłokietnik występował w ogóle MIII? Jeśli tak to w jakiej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były minimum 3 rodzaje tylnych kanap (nie biorę pod uwagę wzorów tapicerki)

-bez podłokietnika

-z podłokietnikiem ze schowkiem

-z podłokietnikiem z uchwytem na napoje

 

Jak znajdziesz odpowiedni podłokietnik w kolorze to możesz bez problemu go podmienić - wystarczy odkręcić jedną śrubę i już jest Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Z tą wymianą to nie tak hop!siup! bo w mojej będzie kanapa bez podłokietnika, więc w grę wchodzi wymiana całego oparcia lub całej kanapy.

Ale cały bajer polega na tym, że nie mogę znaleźć takiej kanapy lub podłokietnika.

 

Ok. Znalazłem na allegro, ale nie szukałem podłokietnika ale całej kanapy, są zdjęcia z podłokietnikami.

Nie wiem czemu na to wcześniej nie wpadłem :oops: Hańba mi! :)

Będę myślał nad wymianą jak już auto odbiorę, policzę koszty i się zobaczy.

 

Dzięki za info.

Edytowane przez wojgalic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będziesz musiał wymienić całe oparcie. Koszt niemały, bo handlarze sporo sobie życzą za to - tylne kanapy są brane do przekładek pojazdów societe.

Nie mam numerów, ale możesz mi zaufać, są na pewno dwa rodzaje podłokietników. Ja u siebie miałem pojemniki na kubki, natomiast w garażu leży u mnie beżowy podłokietnik z zamykanym schowkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!