Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z sterowaniem szybami przód i tył


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przydała by się opinia czy to coś zepsuło się czy coś źle w module komfortu podłączyłem.

 

Mam wrażenie iż tego tematu nie było albo ja go znaleźć nie umiem.

Odpięty był moduł komfortu oraz sterowanie szyb i wydaje mi się że coś dokładnie namieszałem.

Po podłączeniu sterowania pojedynczych przełączników działają właściwie, odsuwają tą szybę którą powinny. Natomiast przestał działać prawidłowo sterownik szyb od strony kierowcy.

A dokładnie zachowuje się tak iż w przedniej części podnoszą się szyby tylne a w tylnej części przełącznika przednie dokładnie na odwrót.

Do tego jeszcze zamienione parami czyli tam gdzie powinna podnosić się szyba przednia kierowcy podnosi się szyba przednia pasażera i to samo z tylnymi szybami.

Wtyczek raczej nie da się pomylić bo jedna jest czerwona druga biała i na odwrót nie pasują więc co ja mogłem spierniczyć że to tak działa.

Poratujcie poradą czy można coś pomieszać w module ? Jakoś go źle podłączyć ?

Sam już nie wiem co jest, wygląda jak by było wszystko dobrze podłączone jak sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to instalacja w drzwiach jest puszczona X.

Czyli lewe drzwi przednie mają powiązanie z tylnymi drzwiami od kierowcy.

Podnoszą Ci się szyby od pstryczku przy kierowcy czy podnoszą CI się w pstryczkach od danych drzwi?

Jeżeli od kierowcy to masz pomieszane kable przy kostce lub na niej zwarcie.

U mnie w aucie mam problem z instalacją lusterek. Jakiś paprok pomieszał kable i zamiast regulować prawe lusterko to reguluje lewe a co lepsze jeżeli złączę kable od lewego lusterka na krótko to mi się składa prawe lusterko. Niestety na taką zabawę trzeba poświęcić więcej czasu i należy dokładnie sprawdzić każdy kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!