Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Denerwująca naklejka


Riri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od kilku dni jestem na tej stronie, przeczytalem prawie wszystko, na problem ktorego nie potrafię rozwiązać był poruszany ale po łebkach.

Kochani może ktoś mi podpowie jak usunąć z szyby przedniej naklejkę po starej rejestracji?

Podgrzewałem suszarką /zeszła tylko wierzchnia warstwa/ probowałem płynem do mycia szyb, zdrapywałem i nic.Na forum ktoś podał ,ze środkami chemicznymi, ale jakimi, boję się żeby nie odbarwić deski lub zmatowić szybę.

Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riri, u mnie zawsze zajmuje się tym żona używa zmywacza do paznokci namaczasz i schodzi jak ta lala bez skrobania i innych cudeniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno sam usuwałem. Troszkę się pomęczyłem (jakieś 15 minut) ale zeszła cała.

 

1. Najpierw połóż szmatę lub stary ręcznik na desce. Możesz go też dla pewności zapakować w worek foliowy.

2. Drugą szmatkę nasącz rozpuszczalnikiem NITRO i... po prostu szoruj.

3. Żeby nie podrapać szyby ściągałem resztki paznokciem. Nie jest to jednak jakiś straszny problem, bo NITRO rozpuszcza folię.

 

Życzę miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za rady!Ostatecznie poszło przy użyciu zmywcza do paznokci plus drobne korekty żyletką i znowu zmywacz, śladu nie ma!

 

Problem rozwiązany - zamykamy - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!