Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Działania moderatorów


CareK

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nic nie przeszkadza, ale akurat wielostronicowe rozwodzenie czy raz czy dwa razy użyć ENTER jest mało konstruktywne i do niczego nie prowadzi

 

Jak wychodzisz z założenia, że mod ma rację to nigdy nie będziesz miał odwagi by napisać coś prywatnie, że nie zgadzasz się z tym co zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK, jak nie zgadzasz się z modem to napisz mu to na PW, a nie urządzasz jakiś publiczny lincz.

 

A możesz wyjaśnić dlaczego my mozemy być krytykowani przez Was publicznie na forum, a odwoływać możemy sie tylko na PW ? :?:

Temat chyba sie "rozlał" i nie tylko o enter tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius - oj nie bądź już taki, wiele tematów tutaj np. nie ma sensu, a istnieją ;-) Sens jest pojęciem względnym dla różnych osób. Poza tym, czy to wielostronicowe - to zalezy tylko od tego ile sobie postów ustawisz na stronę :?: Ja np. mam 50 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janksz, ale tu chodzi o jednostkowy przypadek. Carek nie rozumie dlaczego Gojgien zrobił mu taką uwagę. Na logikę pierwszą rzeczą jest bezpośrednie zwrócenie się do osoby która taki wpis zrobiła, by wyjaśniła dlaczego.

 

Nikt Wam nie zabrania krytyki. Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak wiele PW modzi wysyłają do użytkowników z prośbami, upomnieniami itp.

 

Carek,to dlaczego nie zgłaszasz tematów które wg Ciebie są bez sensu? Wy też macie wpływ na kształt forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janksz, zapytaj Gojgiena o to. Może już wcześnie zwracał uwagę Carkowi. Nie wiem. Nie znam tej sytuacji aż tak szczegółowo.

 

Czasem łatwiej napisać to w miejscu które budzi zastrzeżenia niż od początku opisywać całą sytuację :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego nasuwa się jeden: Moderatorzy popełnili błąd. Zostając obarczonym obowiązkiem moderowania forum, należy odciąć wszelkie swoje kontakty jako user, przejść na stronę zielonych i każdego usera traktować jak podwładnego. Zero przyjaźni, zero delikatnego zwracania uwag, zero pobłażliwości. Żadnego spoufalania się z userami. Wtedy nie było by takich detych tematów i dyskusji nad tym czy Mod robiący wpis miał rację czy nie. (proszę wejść na bliźniacze forum meganecoupe i popatrzeć jaki tam jest "porządek", zachwycić sie brakiem wpisów moderatorów i sprawdzić ilość ostrzeżeń, łącznie z ich uzasadnieniami) Polecam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak sobie te wasze wypowiedzi na temat praktyk modów oraz tego wpisu gojgiena i coraz bardziej żenujące się to robi, bo chyba ktoś zapomniał po co tu wchodzi i do czego to forum służy :-? Bo chyba dobrze zauważyłam, że gojgien "poprosił" o to aby nie nadużywać entera więc to chyba raczej prośba a nie krytyka...... więc wyluzujcie ludzie!!!

Nie wiem dlaczego uważacie, że modzi mają jakąś władzę i jeszcze może myślicie, że sprawia im to przyjemność??? Jak dla mnie to modzi mają tylko obowiązki, które wykonują dla dobra nas użytkowników i ogółu forum... i nie wiem czy którykolwiek z was tak krytykujących ich chciałby tak siedzieć w postach i tematach i pilnować aby wszystko było cacy! Bo najłatwiej nie robić nic tylko krytykować innych. Więc może więcej szacunku i zrozumienia dla ludzi, którzy moderują to forum, bo chyba to akurat im się należy.

Chyba ludzie po prostu nie macie poważniejszych problemów, że z niczego robicie wielkie haaaalo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien - wszystko super pięknie, ale proszę, nie rób z siebie ofiary - tak to odbieram (subiektywnie). Czy napisanie czerwoną czcionką komentarzu i danie żółtej kartki nazywasz spouchwalaniem się? :-/ Co za problem było mi to na priv napisać, bez używania publicznie czerwonego koloru i żółtej kartki, jakbym conajmniej zbluzgał kogoś, albo popełnił fatalny błąd? Inaczej by sprawa wyglądała. Mi chodzi o moją godność. Moim zdaniem niesłusznie napisałeś w ogóle tą "prośbę" publicznie, używając do tego czerwonego koloru i żółtej i napisałem to co o tym myślę, że używanie entera to nic złego (Twoje wyjaśnienia, że chodzi o dodatkowe strony nie przemawiają do mnie, bo zresztą w tej kwestii nie masz racji). Chodzi mi po prostu o to, że takie błache sprawy można załatwiać na priv, a nie pisać publicznie i to do tego w taki sposób (czcionka && żółta kartka).

 

Izunia - jeden wielki LoL. O co Ci tak w ogóle chodzi? Najpierw piszesz o tym, że ktoś (ja?) zapomniał, po co wchodzi na forum. Wiem po co wchodzę, ale nie widzę nic złego w dawaniu dodatkowego entera, nic. I nie rozumiem dlaczego mam być za to pouczany w sposób, w który zostałem pouczony. Nigdzie nie napisałem, że modzi mają jakąś władzę, czy coś takiego. O jakim szacunku Ty w ogóle piszesz? Czy w którymkolwiek poście pokazałem brak szacunku? Wskaż w którym. Strasznie nie lubię uogólniania i bezpodstawnego czepiania się. I co? Teraz jestem zły, bo powiedziałem co mnie boli? Pfff...

Czyli jednym słowem mam cicho siedzieć, nic się nie odzywać, nawet jak mod bezpodstawnie użyje czerwonej czcionki i wlepi mi żółtą kartkę za coś, co nie jest złe?

 

[ Komentarz dodany przez: gojgien: 2008-03-15, 14:48 ]

nie będę następnego posta smarował bo widzę, że i tak Cię nie przekonam. To samo przyniosło by pisanie PW. A tak nawiasem gdybym chciał wszystkie uwagi na PW pisać to swój czas na forum miałbym tylko w skrzynce z wiadomościami. Poza tym nie robie z sebie męczennika. Gdyby tak było, to już dawno musiałbym sobie żyły poprzecinać i to wzdłuż, by trudniej pozszywać było. Jeden post w tę cze w tę nie robi różnicy. Choćby nawet był do kilkukrotnego administratora innych for.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o moją godność.
CareK, ogarnij się człowieku bo już bzdury zaczynasz pisać... Wyluzuj. Pisząc o swoich życiowych dokonaniach to powinieneś być osoba która w najszerszym stopniu rozumie modów i ich działania. Bo sam modem byłeś z tego co mówisz. Czy Twoje poczucie wartości zmaleje od tego, że ktoś zwróci Ci uwagę?
Chodzi mi po prostu o to, że takie błache sprawy można załatwiać na priv, a nie pisać publicznie
zaprzeczyłeś sensowi zakładania tego tematu...którego jesteś autorem :roll:

 

:?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius - jeżeli bezpodstawnie ktoś mi zwróci uwagę, to tak, godzi to w moją godność. Nie każdy jest taki sam, i nie mów mi, żebym wyluzował, bo jestem wyluzowany. Nie możesz pojąć, że nie wszyscy są tacy sami? Nie zaprzeczyłem sensu istnienia tego tematu - gdyby gojgien napisał tą uwagę na priv, ja również zrobiłbym to na privie, a nie zakładał ten temat. gojgien napisał publicznie - toteż ja napisałem publicznie, a żaden inny dział (Offtopic mi nie pasował) nie nadawał się to utworzenia takiego tematu. Dlaczego mod może zwracać uwagę (nawet bezpodstawną) publicznie, a użytkownik musi tą sprawę załatwić prywatnie?

 

Rozumiem sytuację, ale jest jedna sprawa - jeżeli ja jako moderator, czy administrator popełniłem błąd pouczając kogoś niewłaściwie lub nie mając do tego żadnej sensownej podstawy to zawsze przepraszałem, pisałem, że niepotrzebnie tak napisałem, bo faktycznie nie ma nic złego w opinii tamtego człowieka. O nic więcej nie proszę - proszę albo o sensowne wytłumaczenie napisania tej uwagi publicznie (używając czerwonej czcionki i żółtej kartki jakbym zrobił coś naprawdę niestosownego), a nie prywatnie albo o odwołanie tamtej uwagi i skasowanie jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego CareK ... zaczyna się chyba walka z wiatrakami.

Panowie moderatorzy nadal nie rozumieją tego co piszesz i nadal tkwią w błędnym przekonaniu, że racja jest po ich stronie.

 

CareK, ogarnij się człowieku bo już bzdury zaczynasz pisać... Wyluzuj

 

Zastosuj.... :?: Założe się, że temat i tak niedługo w całości zostanie usunięty z forum :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK, a czy ty musisz brnąć jak ślepe cielę? Nie możesz wykazać się inteligencją i w elegancki sposób załatwić swoją sprawę? Nie jesteś wyluzowany, bo gdybyś był to olałbyś całą sprawę i nie robił takiej dyskusji. Czasem trzeba mierzyć czy efekt jaki osiągniemy jest wart włożonego w niego nakładu. Robisz z siebie ofiarę, że ktoś Ci coś na czerwono napisał... Jakbyś nie miał poważniejszych zmartwień w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra CareK udawadniaj sobie dalej jak bardzo twoja godność ucierpiała od tej czerwonej czcionki i żółtej karteczki :?: Ja widocznie nie jestem aż tak bystra jak ty aby zrozumieć o co ci chodzi tak naprawdę już więc chyba dalsza dyskusja nie ma sensu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mocne 1 : 0 dla broniusa. A tak na marginesie, to na wiekszosci wiekszych for sa takie ąsy dąsy, nie ma sie czym przejmowac. Fakt jest taki, ze nie kazdemu podoba sie to co robia moderatorzy, ale jednak robia. Mi sie nie podoba uklad i odgrzewanie tematow sprzed x lat, ale ma to jakistam sens. Co do godnosci, to nie bardzo rozumiem o co chodzi. Mysle ze przy dobrych wiatrach CareK powinien o3,1415erdolic pana policjanta ktory daje upomnienie bo godnosc zostala urazona. Troche elastycznosci zycze moderatorom i uzytkownikom.

 

P.S. co do ruchow moderatorow jako ogol widze ze jest calkiem niezle. Na niektorych forach nie ma prosb ani grozb tylko od razu warn i bywalo, ze jeden gosc w pare godzin zgarnal 4-6 warnow = ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!