Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Działania moderatorów


CareK

Rekomendowane odpowiedzi

CareK, a czy ty musisz brnąć jak ślepe cielę? Nie możesz wykazać się inteligencją i w elegancki sposób załatwić swoją sprawę? Nie jesteś wyluzowany, bo gdybyś był to olałbyś całą sprawę i nie robił takiej dyskusji.

 

Nie brnę jak ślepe cielę - trzymam się twardo swoich racji. Mam do tego prawo. Skąd wiesz, czy jestem wyluzowany, czy nie i co robię gdy jestem w/w, bądź nie? Nie wiesz, więc tak nie pisz.

 

kfadratowy - przytoczyłeś inną sytuację. Pan policjant zazwyczaj (chyba we wszystkich przypadkach) daje upomnienie, bo faktycznie Pan policjant ma rację i osoba, która otrzymuje upomnienie (ja) faktycznie złamała prawo. Tutaj sytuacja jest inna - ja nie złamałem prawa, regulaminu, netykiety, nie zrobiłem nic złego. Użyłem 2x entera, bo tak mi się wygodniej pisze. I za to zostałem upomniany. Wg Ciebie to jest to samo?

 

Ja widocznie nie jestem aż tak bystra jak ty aby zrozumieć o co ci chodzi tak naprawdę już więc chyba dalsza dyskusja nie ma sensu

 

Widocznie.

 

janksz - masz rację, najwyraźniej to nie ma sensu. No cóż... :?:

 

gojgien - możesz nie wprowadzać dezorganizacji pisaniem w środku moich postów? Napisz albo odpowiedź jako post albo na PW, bo takim pisaniem w środku postów i to w dodatku bez wyszczególnienia (np. samych słów dodano albo użycia zielonej czcionki) to wprowadzasz tylko zamęt. Jeśli tak stawiasz sprawę, to OK, ale w takim wypadku będziesz się musiał przyzwyczaić do moich "enterów".

 

Dodano: 2008-03-15, 15:13

Kończąc jeszcze chciałem coś napisać. To forum ma jednoczyć prawda? Nas, wspaniałych ludzi, którzy jeżdżą tymi wspaniałymi samochodami marki Megane. Niewazne czy 15 letnimi, czy 2 letnimi. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi - pod każdym względem - jesteśmy inni. Ale łączy (łączyć powinna) nas jedna pasja - do tych wspaniałych samochodów.

 

Więc może warto czasem nie pisać dziwnych komentarzy na temat rzeczy naprawdę nieważnych (tutaj się zwracam do gojgiena), może czasem warto nie tworzyć podobnych tematów (piję do siebie) i może czasem warto nie odpowiadać na posty, tak jak tutaj, tylko pomyśleć sobie o tym w duchu (tu piszę do innych).

 

Słowem - mniej oficjalności, więcej braterstwa.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę albo o sensowne wytłumaczenie napisania tej uwagi publicznie (używając czerwonej czcionki i żółtej kartki jakbym zrobił coś naprawdę niestosownego), a nie prywatnie albo o odwołanie tamtej uwagi i skasowanie jej.

Swoje wyjaśnienie już przedstawiłem na tej stronie, chyba ze nie przyjmujesz wyjaśnień, które Cię nie satysfakcjonują. Innego niestety z mojej strony nie otrzymasz, nawet na PW

 

DODANO

Panie CareK, jako Administrator na innych forach powinieneś wiedzieć co dane forum oferuje w kwestii technicznej. Zarzucasz mi wprowadzanie bałaganu i dopisywanie w Twoim poście. A widział kolega taka małą białą ikonkę pliku tekstowego z czarną strzałeczka, obok napisu z datą i czasem wysłania :?: To właśnie dodawanie komentarzy w postach innych. Z tej funkcji forum skorzystałem. Regulamin ani netykieta tego nie zabraniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfadratowy - przytoczyłeś inną sytuację. Pan policjant zazwyczaj (chyba we wszystkich przypadkach) daje upomnienie, bo faktycznie Pan policjant ma rację i osoba, która otrzymuje upomnienie (ja) faktycznie złamała prawo. Tutaj sytuacja jest inna - ja nie złamałem prawa, regulaminu, netykiety, nie zrobiłem nic złego. Użyłem 2x entera, bo tak mi się wygodniej pisze. I za to zostałem upomniany. Wg Ciebie to jest to samo?

 

a jak pan policjant nie ma racji? przeciez nie jest nieomylny... wtedy wyzywasz go od esbeckich pacholkow moskwy? nie wydaje mi sie. Traktuj moderatorow jak pana policjanta ktory myli sie troche czesciej i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widocznie nie jestem aż tak bystra jak ty aby zrozumieć o co ci chodzi tak naprawdę już więc chyba dalsza dyskusja nie ma sensu

 

Widocznie.

CareK wymagaj od innych nie więcej niż od siebie samego.... i to tyle w tym temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje wyjaśnienie już przedstawiłem na tej stronie, chyba ze nie przyjmujesz wyjaśnień, które Cię nie satysfakcjonują. Innego niestety z mojej strony nie otrzymasz, nawet na PW

 

Owszem przedstawiłeś, ale ja napisałem wyraźnie, że to ile post ma linijek nie ma wpływu na ilość postów na stronie. Pytałem czy to rozumiesz, nie odpisałeś. Zatem proszę, powiedz mi na spokojnie - wg Ciebie te entery dodają więcej miejsca na stronie, przez co mogą dodawać np. 2 strony (przykład z Twojego postu), tak? Zatem jesteś w błędzie i już to napisałem. Liczba postów jest z góry ustalona poprzez oprogramowanie forum, którą tą liczbę możemy sobie własnoręcznie ustawić. Liczba nowych linii w poście NIE MA wpływu na liczbę postów na stronie - na stronie może być np. 10 postów po 500 linijek albo 10 postów po 5 linijek - nieważne - wszystko to będzie na jednej stronie. Więc jeżeli to było powodem napisania mi upomnienia to chciałbym wiedzieć, czy nadal tak sądzisz?

 

Zresztą nieważne już. Kończę tą dyskusję z mojej strony odsyłając do postu, który trochę wyżej napisałem. Nie ma się co spinać o pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfadratowy... A gdzie ja gojgiena obraziłem i zwyzywałem? Daj już sobie spokój.

 

nigdzie. Ale mowisz o jakiejs obrazie godnosci. Analogia jest ta sama, roznica jest tylko w skali. To zeby mowic doslownie, jak pan policjant nie ma racji, nie obracasz sie na piecie, wsiadasz do auta i odjezdzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nie wtajemniczonych powiem, że to kolejna kłótnia z Carkiem w roli głównej. Niestety ten użytkownik ma taki charakter. Walczy do upadłego nawet jeśli nie ma o co. Jego sprawa. Naczytał się gdzieś o honorze, dumie, czasem chyba nie rozumiejąc, że honor to także umiejętność ugryzienia się w język i odpuszczenia, jeśli to ma prowadzić do niepotrzebnych waśni.

 

Więc może warto czasem nie pisać dziwnych komentarzy na temat rzeczy naprawdę nieważnych
CareK, weź tą swoją myśl do serca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie może być np. 10 postów po 500 linijek albo 10 postów po 5 linijek - nieważne - wszystko to będzie na jednej stronie.

Tak, ja (choć to mało istotne) mam standardowo 30 postów na stronie, jak chyba większość userów. Pisząc o zajmowanym przez post miejscu na stronie miałem na uwadze ergonomię, jeśli nie widzisz różnicy w stronie z postami długimi i krótkimi to popatrz na wielkość suwaka po prawej stronie okna. Jeśli posty są długie to suwak jest malutki to strona z tymi postami jest dłuższa, a tym samym wymaga więcej czasu do jej przewinięcia. Nie każdy używa autoscrolingu. Znam userów, którzy jeszcze używają myszek kulkowych bez rolek, wiesz jakie to przyjemne, przypomnij sobie. Skoro już trzeba przewijać przez dłuższy czas, to niech to będą linijki z tekstem a nie puste miejsca pomiędzy linijkami. To jest forum techniczne, a nie artystycznego pisania postów. Noty techniczne powinny być krótkie zwięzłe i treściwe, a nie piękne, więc wszelkie ozdobniki są zbyteczne. To chcę zaszczepić jako dobry obyczaj na tym forum. (nie tylko ja zresztą, spotkałem już takie wpisy wcześniej nim zaproponowano mi moderowanie) Wpisy takie pojawiają się i będą pojawiać zawsze tam gdzie będzie niepotrzebne rozciąganie posta. Stosuję to wobec nowych userów, a że staram się traktować wszystkich jednakowo to Tobie także się dostało. Niestety miałem okazje trafić na usera, którego godność została nadszarpnięta kolorowym wpisem. No trudno taki już moda los.

Ps. jak dla mnie dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu, ja uważam go za zamknięty. Reprymendy za błędy w moderowanu przyjmuję tylko od Administratora. Proszę o przekazanie uwag co do wykonywanych przeze mnie obowiązków właśnie pod ten adres.

Ps2. Moderator nie jest zobligowany do tłumaczenia przed userem ze swoich decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps2. Moderator nie jest zobligowany do tłumaczenia przed userem ze swoich decyzji.

 

no nie jest, ale byloby w dobrym tonie wyjasnic co i dlaczego cos robisz jesli user tego sam nie jest w stanie zrozumiec. Bo jesli nikt by sie nie tlumaczyl to wszystko robione byloby na zasadzie "bo tak" a to juz piaskownica. Nie mowie zeby kazda decyzje motywowac wielkimi elaboratami, ale jesli user ma zastrzezenia to jedno zdanie wyjasnienia nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przebiciu się przez te wszystkie zbędne posty mogę jedynie dopisać swoje odczucie. Kiedyś od dwóch modów dostałem prośbę abym poprawił już stare jak dla mnie posty które okazały się błędne po długim czasie od ich napisania a wyszły na jaw podczas czytania przez moda nowych postów w starym temacie. Nie bulwersowałem się i poprawiłem. Potem jak przejrzałem swoje stare posty to poprawiłem pozostałe które uznałem za błędne i zrobiłem to z własnej ochoty strzegąc się w ten sposób przed kolejną prośbą. Więc na twoim miejscu wystarczyło poprawić i nie ujmować się honorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam... i dochodzę do wniosku, że bardziej Wam się chce pisać o głupotach niż o samochodach. Rzadko kiedy jakikolwiek temat związany z jakimś problemem z samochodem rośnie tak szybko jak ten. Mi też zwrócono już uwagę na temat "Enterowania" i muszę przyznać, że też sobie swoje pomyślałem. Rozumiem pilnowanie porządku na forum ale wydaje mi się, że są ważniejsze rzeczy, których trzeba pilnować, niekiedy coś ukrócić i nie pozwalać na przekleństwa lub brak kultury. Ale tak jak mówię... swoje sobie pomyślałem i dalej korzystam z forum, ponieważ je uważam za bardzo cenne i przyjazne. Niech dalej takie zostanie... rozmawiając ze sobą w dobrym tonie o tym, co nas naprawdę interesuje.... nasze samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfadratowy, a czyż nie było :?:http://megane.com.pl/viewtopic.php?p=53739#53739

 

nie mowie ze nie bylo. Odnioslem sie po prostu do tego co napisales jako ogolnej zasady. Juz pisalem, ze dla mnie praca moderatorow na tym forum jest bardzo poprawna a nawet dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!