Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Działania moderatorów


CareK

Rekomendowane odpowiedzi

Dla nie wtajemniczonych powiem, że to kolejna kłótnia z Carkiem w roli głównej. Niestety ten użytkownik ma taki charakter. Walczy do upadłego nawet jeśli nie ma o co. Jego sprawa. Naczytał się gdzieś o honorze, dumie, czasem chyba nie rozumiejąc, że honor to także umiejętność ugryzienia się w język i odpuszczenia, jeśli to ma prowadzić do niepotrzebnych waśni.

 

Bronius...dokonując tego wpisu udawadniasz, że jesteś wyjątkowo nikczemnym facetem. Można jedynie ubolewać, że jesteś moderatorem. Nie rozumiesz najprostszych zasad przyzwoitości.

 

CareK....i po co Ci to było? :?: Przecież to jest gorsze niż kopanie się z koniem. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronius nie jest moim celem dopiekać Cię, ale na litość boską nie uważasz, że taki wpis to wyjątkowa nieuczciwość? Naprawdę nie rozumiesz tego? Dlaczego aż tak bardzo i takimi metodami próbujesz zlekceważyć CareKa.

Pojawiło sie w temacie kilka wpisów z lekka broniących lub obojętnych dla mederatorów / najprawdopodobnie od tych zaprzyjaznionych forumowiczów :?: / i znowu, nie przebierając w środkach pokazujesz swoją "siłę". Mam nadzieję, że inni moderatorzy, ktorzy teraz dyplomatycznie milczą, nie podzielają Twojego zdania i nie akcetpują Twoich metod. I chwała im za to.

Życzę Ci, żebyś nieraz też pomyślał o Sobie. :?: Na pewno warto.

 

Dla zmiany nastroju wszystkim moderatorom, adminowi oraz Koleżankom i Kolegom życzę Wesołych Świąt. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że powinniśmy wszyscy lekko wyluzować.

Mniej sztywności i reagowania w sytuacji która faktycznie jest obraźliwa, wulgarna - kompletnie nie na temat, itp.

 

Panowie i Panie,

To tylko jest forum i nie róbmy z tego miejsca dyscypliny jak w wojsku albo miejsca do jakiś utarczek, kłótni, itp.

Zbytnie pokazywanie siły (ale tego tutaj nie obserwuję, na szczęcie) nie sprzyja rozwojowi forum

 

Spotykamy się tutaj aby porozmawiać o wspólnych pasjach, zainteresowaniach, pomóc sobie w sprawach technicznych.

Generalnie - twórzmy ten KLUB - jako klub ludzi przyjaznych. Ludzi chętnych aby pomóc innym.

 

 

Pozdro :?:

 

Podsumowując, "Więcej luzu, więcej luzu" :?::?:

 

[ Dodano: 2008-03-15, 19:28 ]

Dla zmiany nastroju wszystkim moderatorom, adminowi oraz Koleżankom i Kolegom życzę Wesołych Świąt

 

Dzięki i wzajemnie :?:

Prawdopodobnie będę świętował u Ciebie w mieście :) :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest, ale byloby w dobrym tonie wyjasnic co i dlaczego cos robisz jesli user tego sam nie jest w stanie zrozumiec. Bo jesli nikt by sie nie tlumaczyl to wszystko robione byloby na zasadzie "bo tak" a to juz piaskownica. Nie mowie zeby kazda decyzje motywowac wielkimi elaboratami, ale jesli user ma zastrzezenia to jedno zdanie wyjasnienia nie zaszkodzi.

Jestem jak najbardziej za ale na PW, bo potem się dzieje to co tu się dzieje.

Wprowadza niepotrzebny zamęt i urazy.

Dlatego dalej uważam, że jak założyciel tematu miał ochy, to powinien to wyjaśnić na PW a nie mieszać innych, a jak go nie zadowoliłaby odp. gojgiena to ma jeszcze ADMINA :?:

Tak powstały sztuczne podziały i urazy a to było chyba niepotrzebne.

Tak, wiem, to nie było zamiarem założyciela tematu - zaraz napiszecie, ale tak się stało :evil:

 

Kończąc jeszcze chciałem coś napisać. To forum ma jednoczyć prawda? Nas, wspaniałych ludzi, którzy jeżdżą tymi wspaniałymi samochodami marki Megane. Niewazne czy 15 letnimi, czy 2 letnimi. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi - pod każdym względem - jesteśmy inni. Ale łączy (łączyć powinna) nas jedna pasja - do tych wspaniałych samochodów.

Tym cytatem bym zakończył ten temat. :?: Koniec moich odpowiedzi w tym temacie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janksz, chciałbym przypomnieć ci moją propozycję z paru miesięcy wstecz (w sumie dawno cię nie było): jak ci sie nie podoba to znajdź sobie forum na którym nie ma żadnych zasad.

Co do nadmiernego enterowania ja jako młody user tego forum zostałem tak upomniany przez starszyznę moderatorów o nadużywaniu tegoż klawisza.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK nie tak, takie problemy się załatwia. W takich sprawach kontaktujesz się ze mną i dalej wspólnie rozwiązujemy problem (jeżeli faktycznie istnieje), a nie zakładasz temat i robisz wywody odnośnie otrzymanego wpisu.

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!