Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup meganki II cabrio


mateuszek_007

Rekomendowane odpowiedzi

Wydzielono

 

Cześć,

 

właśnie chcę sobie kupić Megane II Cabrio 1.6 lub 2.0, raczej w benzynie i kupiony w polskim salonie B)Cool2

<><><><><><><><><><>><><><><>

Myślałem też o peugotach 307CC i mercedesach CLK, ale w megance uwiódł mnie panoramiczny i twardy dach.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Pomyślałem też, że mercedes CLK (po 2002) będzie mnie kosztował drogo w zakupie i drogo w utrzymaniu - a dodatkowo nie wiem czy nie był u Niemca topiony/walony Smoke

<><><><><><><><><><>><><><><>

Dlatego rozpocząłem poszukiwania MEGI w 2004 - bo w kabrio najważniejsze jest chyba śmiganie bez dachu Wink

Jak ktoś może mi pomóc to z góry dzięki.

Aktualnie myślę o tym:

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-cabrio-2-0i-luxe-privilege-salon-pl-ID4pbeSj.html

Ktoś go/ją widział?

<><><><><><><><><><>><><><><>

Jak ktoś ma propozycję to poproszę <piwko>Wink

 

Pozdrawiam,

Mateusz

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.9 - Enter Aston76

 

Kolego mateuszek_007 są na forum odpowiednie działy i w nich piszemy, a nie gdzie popadnie. Po drugie proponuje zapoznać się raz jeszcze z regulaminem forum, bo podczas rejestracji zrobiłeś to po łebkach. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik przeni od strony kierowcy chyba ma inny odcień poza tym coś dziwnie wygląda szczelina między szybą przednią a dachem okolice głowy pasażera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oferty to ta jest najlepsza + samochód jest z Polskiego salonu z możliwym autentycznym przebiegiem - co do historii auta to kupił w polskim salonie w 2004 Pan (ur. w 46 r.), po dwóch latach odkupiła Pani (ur. w 67 r.), a na koniec 6 lat temu kupiło go małżeństwo w salonie Renault - to w sumie chyba dobra historia, jeśli ostatni właściciele jeździli nim 6 lat i oddali do ASO w celu rozliczenia zakupu nowego Quasqaia?

To chyba dobra historia, nie?

 

Na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę albo co widzicie (lub jest najczęstszymi kosztami/usterkami) co mogłoby mi pomóc w negocjacji ceny auta? <zolta><piwko>

 

Dodano: 12 maj 2015 - 09:24

coś dziwnie wygląda szczelina między szybą przednią a dachem okolice głowy pasażera

Czego to może być objaw? Jaki może z tego wyjść problem w przyszłości?

Ale jeśli poleję dach samochodu przez 1 minutę mocnym KRACHEREM i nie będzie przeciekał to chyba żaden problem, nieprawdaż?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym jeszcze dodać Panowie, że:

a) ten stukot w silniku - ja się na tym nie znam - a Diler powiedział, że to bardziej zasysanie niż stukot i że to naprawi

=> czego to symptom, może to być coś poważnego?

B) jeśli chodzi o poduszki to powiedział, że to zwijacz (taśma) i że już go zamówił i naprawi

=> może to być coś poważnego, czy czasem się "psuje" zwijacz (taśma) ?

c) po czym poznać "uszkodzony" rozrząd (chyba w skrócie to nazywacie KZFR), lub to, że wkrótce coś się z nim stanie? Ile mnie będzie to w sumie kosztować z robocizną 1500, czy więcej?

 

PS. jak sprawdzić dach oraz płyny i napinacze w dachu (i inne ważne rzeczy - nie znam się na tym więc nie wiem co jeszcze jest ważnego) - tak by być pewnym, że wszystko w nim jest ok?

Co się może psuć w dachu? Na co zwrócić uwagę?

Dodano: 12 maj 2015 - 17:23

^^ Próbowałem, ale tego się czytać nie da... :rolleyes:

Poprawiłem czytelność (rozbiłem na 2 wpisy i uporządkowałem treść) o czym poinformowałem Ciebie w wiadomości PRIV ale nic nie odpisałeś.

Myślę, że takie komentarze jak Twoje są nie na miejscu - albo chcesz pomóc albo stukasz ilość postów, bo pomóc "...się nie da..." - żenua <czerwona>

 

Dodano: 01 cze 2015 - 19:35

Już kupiłem :notacrook:

Wymieniam tylko KZFR+dodatki, wieszak wydechu i dolną poduszkę. :tyty:

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!