Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dwa zestawy do wyboru do 1.6 112 KM 16v


Damn

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w nim wbudowany emulator ciśnienia paliwa (dla aut które go mają, a nie wskaźnika paliwa- wyobrażasz sobie ciągnąć kable powiedzmy z okolic akumulatora do pompy paliwa? -niewielu gazowników ma pinouty sterowników Pb żeby wziąć taki emulator pod maskę).

To właśnie ta wychwalana przez Ciebie isa w połączeniu z obd robi taki syf w korektach paliwowych.

1 zdaniem- nie masz racji

Edytowane przez Marek_07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Do poprzedniego PITECowego doszły dwie propozycje do instalacji (chcę założyć jeszcze przed grudniem, cytat tego, co dostałem na maila):

1) Włoska instalacja marki BRC Seqent 24.11 (światowy lider w produkcji instalacji gazowych) obecnie najlepszy system sekwencyjnego wtrysku gazu na polskim rynku.

– gwarancja 24 miesiące BEZ LIMITU kilometrów,

- w okresie gwarancji bezpłatny system ASSISTANCE na terenie całego kraju,

- ubezpieczenie samochodu podczas montażu,

- zbiornik w miejsce koła zapasowego (~55l.),

- wszystkie elementy instalacji są marki BRC

KOSZT: 2620,-

---

W naszej ofercie posiadamy instalacje wszystkich liczących się producentów z całej Europy. Jako alternatywę do instalacji zaproponowanej powyżej pod rozwagę podajemy również taki zestaw:

2) Polska instalacja marki STAG GoFast

– gwarancja 24 miesiące BEZ LIMITU kilometrów

- zbiornik w miejsce koła zapasowego

- reduktor AC R01

- wtryskiwacze DRAGON lub BARACUDA

- wielozawór Tomasetto

KOSZT: 2250,-

---

Montaż zaworu tankowania pod klapką wlewu benzyny – GRATIS!

-------------------------------------------------------

Pierwszy proponowany zestaw czy któryś z tych? Z tego, co widzę, to jest to równie renomowany zakład, co PITEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samego BRC nic nie mam, ale to jakości montażu jak najbardziej.

Jakieś 90% tych instalacji zakładanych u autoryzowanych przedstawicieli jest po prostu wrzucone pod maskę, a nie zamontowane.

Jest jeszcze jeden aspekt, przy Stagu niema problemu z podłączeniem komputera i wymianą gratów na to co się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!