Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana sterownika silnika - gdzie szukać części


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Moja renówka ostatnio się zbuntowała.

Mianowicie pewnego dnia przy odpaleniu silnik zaczął nierówno chodzić. Podczas jazdy spada moc, jakby silnik był zamulony. Dodatkowo wyświetla się kontrolka oczyszczania spalin i kontrolka asr. Mechanik stwierdził, że silnik nie pali na pierwszy oraz czwarty cylinder. W związku z tym konieczna jest wymiana sterownika silnika. Gość wymontował sterownik, oddając mi go i zakomunikował, że mam sobie na własną rękę szukać sterownika w zestawie z immobilizerem oraz kartą. Poinformował mnie, że taki sterownik w komplecie dostępny jest w serwisie allegro w cenie około 600 złotych. Problem w tym, że na aukcji nie mogę znaleźć owego sterownika w komplecie, nie wspominając, że nawet samego sterownika zgodnego z numerami starego wymontowanego modułu. W związku z powyższym zwracam się o pomoc do forumowiczów o wskazanie kierunku poszukiwań sterownika z kompletnymi elementami uzupełniającymi w zestawie. Idealne było by wskazanie konkretnej aukcji, na której mógł bym zakupić taki komplet.

Pozdrawiam

 

Dodano: 16 cze 2015 - 23:14

Podaję również numerację poszukiwanego sterownika : 21584029-7A 2330 050612 8200242405 S3000 Sagem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Niewątpliwie skorzystam i skontaktuję się z tym serwisem. Jednak prosił bym też o wyszukanie w komplecie tego sterownika wraz z immobilizerem i kartą. Jest to kwestia zweryfikowania wiarygodności mechanika, który informował, że owe komplety dostępne na allegro są w cenie 600 zł .

 

Dodano: 17 cze 2015 - 12:10

Wie ktoś może co musi zawierać taki kompletny zestaw przy wymianie sterownika komputera ? Sam sterownik plus karta plus immobilizer czy to wszystko czy coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!