Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

2.0 16v 2003r


jurgeen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na wstępie chciałbym się przywitać :?:

I zaczynam - noszę się z zamiarem zakupu Meganki II 3-drzwiowej - i po poszukiwaniu zostały wyłonione 2 samochody - oba Renault Megane 2.0 16v z 2003r. I stąd parę pytań:

Czy ten silnik nadaję się do jazdy po mieście? Nigdzie nie mogę znaleźć ile wynosi spalanie tego silniczka... Może ktoś poratuje... Czy można bez problemów dołożyć instalację LPG?

Obie Meganki są w pewnym stopniu uszkodzone, wdzięczny byłbym za oszacowanie co jest w nich do zrobienia, za ile, i czy wogóle warto ją kupować. Byłbym wdzięczny za wszystkie uwagi. Z góry dzięki za odzew.

Pozdrawiam

Jurgeen

 

Megane nr1:

C4556404_1.jpg

C4556404_2.jpg

C4556404_3.jpg

C4556404_4.jpg

C4556404_5.jpg

C4556404_7.jpg

 

Megane nr2:

C4638954_1.jpg

C4638954_2.jpg

C4638954_3.jpg

C4638954_4.jpg

C4638954_7.jpg

C4638954_10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym pierwszym praktycznie nic nie wiem jeszcze, tylko tyle co w ogłoszeniu na otomoto:

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, szyberdach, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, welurowa tapicerka. przebieg nie jest podany... będę dzwonił dopiero we wtorek po więcej informacji.

 

drugi za to:

Mam do sprzedania świeżo sprowadzone Renault Megane w wersji trzydrzwiowej z silnikiem 2.0, 16V, 150KM.Auto kosmetycznie uszkodzone, w pełni sprawne, jezdne.Samochód w wyposażeniu posiada szklany całkowicie odsuwany dach, 6 poduszek powietrznych, kubełkowe fotele, pełną elektrykę,centralny zamek, składane elektryczne lusterka, tempomat, abs,kontrolę trakcji, wspomaganie, skórzany ster, radio z cd sterowane w kierownicy, sensor zmierzchu, sensor deszczu, ksenonowe światła, immobiliser,komputer, climatronic, 17 calowe felgi, silnik zapalany bez karty,6 biegowa skrzynia.Stan auta perfekcyjny!Od pierwszego właściciela.Stan wnętrza super-jak nowe! Auto godne polecenia! Przebieg 106 tys. Również dzwonię we wtorek dowiedzieć się co dokładnie do naprawy (na zdjęciach mało widać) ale na pewno zderzak przód, lampa lewa xenon.

 

Proszę o rady, każde spostrzeżenie jest dla mnie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy xenonowe tanie nie są i na pewno ciezej je dostać niż normalne. Do tego widze ze nie ma spryskiwaczy, obu mimo iz bylo walniete tylko z lewej strony. dziwne :/ Wyglada niezle, no ale to musisz pojechac zobaczyc :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o którym mówisz z tymi spryskiwaczami? jeśli w tym drugim to zdaje się że ma... no ale może się nie znam...

druga sprawa, to chcę się od Was dowiedzieć forumowicze bo mam spory kawał do tych obu samochodów, są blisko siebie, i chciałbym zaliczyć oba na raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim aucie widac brak dźwigni do podnoszenia fotela kierowcy, więc tak perfekcyjnie w tym wnetrzu nie jest.

Jesli chodzi o silnik 2.0 w miescie. Nadaje sie znakomicie. Jego moment obrotowy pojawia sie bardzo nisko (ponizej 2000obr.) co przydaje się do spokojnej jazdy. Później jest dziura jakby miał turbinę. Pow. 3500 znowu wciska w fotel.

Jak na taka pojemność, jego moc nie jest porazająca, ale wystarczająca do przyjemnej jazdy.

Kręcąc sie krótkimi odcinkami po Warszawie, spalanie wynosi ok. 9,5l/100. Po jednym wypadzie pod miasto spadło do 8,5. Zależy zatem jakie odcinki pokonujesz i jak bardzo trafiasz na korki.

Z LPG IVgen. nie ma zadnego problemu w tym silniku. No może jeden. Upchnąć instalacje w komorze silnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Czy ktoś miał okazję oglądać na żywo Megi z pierwszych kilku zdjęć?Wiadomo na fotkach wszystko fajnie ale real to real a jak mam jechać 350 żeby się przekonać że to shit wolę zapytać .Za wszelkie info serdeczne dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!