Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Felgi 17 z oponami 205/50


roberto992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie, tematy były podobne wałkowane na forum jednak nikt nie potwierdził konkretnie więc chciałbym dopytać ludzi którzy faktycznie się na tym znają.

 

Czy felgi:

7Jx17''

ET 35

4x100

OTW. CENTRUJĄCY 67

 

Będą pasować do megi II ? Wiem że czasami et35 jest za małe więc chciałem się upewnić. Co ot. centrującego wiem że potrzebuje pierścienie.

Chcę na to założyć opony 205/50

 

Prosze o informację czy ktoś miał już stycznośc czy nie będzie gdzieś ocierało o nadkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same parametry alufelg, tylko opony 205/45/17. Nic nie obciera, świetnie się prowadzi, ale dla pewności przymierz. Jak masz standardowe tarcze to powinno pasować.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi z oponami założone - wygląda miło, nie obciera. Dla zainteresowanych ET35 to chyba max co można dać. Niestety jeszcze został do zrobienia prześwit więc czekam na sprężyny i o 30mm obniżamy :)

 

Opony z braku lako założyłem 225/45 - lekko odczuwalny spadek mocy z wiadomych przyczyn - co do komfortu nie odczuwam.

Wcześniej miałem 15 195/65 :)

Edytowane przez roberto992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prawidłowy rozmiar, to właśnie 205/50 R17, 45 są trochę za niskie.

Ja też mam taki rozmiar oponek(205/50 R17). Wszystko fajnie, ładnie ale jak alufelga nie jest wzmacniana to co większa dziura i większa prędkość to felga do prostowania. Ja taką miałem "przygodę" w kochanej pod względem dróg miejskich ... Łodzi. Nieoznaczona "wyrwa" w asfalcie i lipa.

Mam zamiar sprzedać te felgi i kupić sobie 16" (nawet nie oryginalne) - trochę więcej będzie tej opony zawsze.

Edytowane przez inmuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony z braku lako założyłem 225/45 ...

 

Mógłbyś podzielić się fotką jak to wygląda na feldze? Pisałeś, że felga szerokości 7 cali, a to akurat min pod oponę 225/45/17. Przy następnej wymianie letnich myślałem właśnie o takim rozmiarze, ale nie chce mieć balonów, tzn nie chcę, żeby opona odstawała jakoś za bardzo na boki od felgi.

Edytowane przez behbeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mógłbyś podzielić się fotką jak to wygląda na feldze?

 

Ja mam letnie 225/45 R17

thumb_hosting_zdjec_1445457084__2015-09-27_172644.jpg

 

Kolego zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

Edytowane przez bart0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!