Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Być może u nas w rodzinie zagości Megane II, więc postanowiłem się zarejestrować i poczytać Wasze wpisy. Na pewno poproszę też o ocenę jednego autka, które wpadło nam w oko...ale to w odpowiednim dziale. Wielu bezawaryjnie połkniętych kilometrów Wam zyczę ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją :) ;) :D ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono :) ;)

W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania.

Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: http://megane.com.pl/ogolne-instrukcja-kor...ight=instrukcja

Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) :)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;)

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;)

Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką".

Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, godzinę temu nabyłem Megane II phII kombi 1,4 16V benzyna 2008r, 71 tys przebiegu, z polskiego salonu. Mam nadzieję że będzie się znośnie sprawowała, kupiłem ją tylko dla tego że potrzebuję kombi ( dwa miesiące temu zostałem dziadkiem), a wszystkie Astry i Focusy z tym nadwoziem to były diesle. Nigdy nie miałem "Francuza" ...trochę się boję.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ponieważ w najbliższym czasie planujemy zamianę meganki coupe żony na kombi, pewnie przyda się pomoc forumowiczów. Z renówkami mam do czynienia od dawna, bo sam zaczynałem od clio, teraz mamy "renię", a meganką jeżdżą też rodzice i siostra, ale liczę, że w razie potrzeby dowiem się tu czegoś pożytecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Niedługo stanę się posiadaczem Renault Megane III Grandtour 1.5dCi.

Mam nadzieje że to forum będzie źródłem cennych informacji dla mnie czyli dla osoby która nigdy wcześniej nie miała styczności z tą marką.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum, jestem tu ponieważ od zawsze bywałem na jakimś forum motoryzacyjnym a z racji że nabyłem Megi to i tu zawitałem, mam nadzieje że trochę mi posłuży. Pozdrawiam chemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :) Od 5 miesiecy posiadam Scenica I ph. II z automatyczną skrzynia biegów:) Mam nadzieję, że samochód posłuży mi dość długo bez żadnych problemów ;)

Edytowane przez ziolo_DL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!