Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Nazywam się Emil. Renówkami poruszam się od kilku ładnych lat. Od kilku tygodni jestem posiadaczem Megane II, silniki 1.6 16V, wersja Luxe Dynamique, 2003 rok.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dawno temu mialem 5 GT Turbo a pozniej 19 16v po "lifcie". Moja Octavia sie konczy i rozwazam zakup Meganki 220 (dosyc mam diesla). Mam nadzieje ze znajde tu kilka informacji dotyczacych tego modelu, i wskazowek na co zwracac uwage przy zakupie. Jesli taki temat juz istnieje to poprosze o linka. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

 

Lyminton

 

P.s. Z uwagi na miejsce zamieszkania, nie posiadam polskich znakow...

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Kolega zapozna się z regulaminem forum, żeby później nie było zdziwienia.

P_r_z_e_m_o

Edytowane przez Lyminton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją :) ;) :D ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono :) ;)

W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania.

Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: http://megane.com.pl/ogolne-instrukcja-kor...ight=instrukcja

Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) :)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;)

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;)

Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką".

Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich user'ów forum.

Mam na imię Piotrek i jestem z Przemyśla, a mój nabytek to Megane III Grandtour 1.5dCi '10r.

Wcześniej pomykałem Fiatami, ale teraz przerzuciłem się na francuza :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem szczęśliwym posiadaczem Meganki ph I 1.6 e zagazowanej, już zdążyłem się z francą naużerać, ale dzięki forum jeszcze jej nie porąbałem ze złości. Pozdrawiam Mariusz

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!