Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Nazywam się Maksymilian, jestem posiadaczem czarnej Meganki 3 phase1. Bardzo mi miło, że dołączam do grona użytkowników forum :)

Pozdrawiam!

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji i użytkowników forum ;)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, jeśli nie zrobiło się tego przy rejestracji, a także częstego kontaktu z opcją :) ;) :D ponieważ wiele problemów, na tym forum, już omówiono :) ;)

W regulaminie proszę dokładnie doczytać o zasadach tu panujących z naciskiem na zasady pisowni i cytowania.

Przypominam także, że należało zapoznać się z tym tematem: http://megane.com.pl/ogolne-instrukcja-kor...ight=instrukcja

Proszę nie przesadzać z ENTERAMI między zdaniami ;)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;) :)

Zachęcam do uzupełnienia swoich profili, ułatwia to współpracę i odp. na pytania. ;)

Przypominam "NOWYM", że jest to temat tylko na powitania ;)

Przypominam, że zgodnie z regulaminem na forum piszemy z "polską czcionką".

Zdjęcia na forum dodajemy tylko zgodnie z INSTRUKCJĄ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Piotrek jestem. Miałem kilkanaśnie autek w swoim życiu, a teraz trafił mi się Scenior 2 ph1 z 2004 roku z motorkiem 1.5 dci. Łyknąłem za grosze, ale trocchę roboty będzie, żeby wszystko latało jak fabryka chciała. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich szanownych forumowiczów. Może nie jestem jakimś fanatykiem Megane ale stałem się jej użytkownikiem... hmm... może i to za dużo powiedziane, w każdym razie kilka dni temu ją nabyłem. tzn Megane I ph I z 1996r. z silnikiem 1.4 8V :) i będę musiał nad nią trochę popracować bo ktoś miał swoje wizje na różne usuwanie usterek np immo czy też na usprawnienie instalacji LPG ale o tym już napiszę w innym temacie.

Pozdrawiam Wszystkich i bardzo proszę o pomoc z tym autem forumowiczów z Tarnowa lub okolic. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam Renault Megane Grand Scenic II 1.6 2004 od 4 miesięcy oraz Renault Clio I phI 1.4 1994 od 9 lat. Mam nadzieję że zarówno Wy jak i ja będziemy mogli sobie pomóc nawzajem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!