Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megan z silnikem 1.5


misza0202

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym kupić meganke w hatchbak chciałem z silnikiem 1.6 z lpg ale jest ich mało więc myślałem o silniku 1.5 diesel szukam czegoś co mało pali i tu jest problem bo słyszałem i czytałem dużo złych rzeczy na temat tego silnika więc chciałem wasz spytać jak to jest naprawdę z tymi silnikami czy są naprawdę takie złe jak można to wyczytać ja się z tym silnikiem na żywo spotkałem trzy razy dwa razy w megance i raz w thalia i wgląda to tak thalie ma moja narzeczona z 2008 roku i nie ma z nim żadnych problemów były tylko wymieniane świece nic więcej nawet oleju od zakupu nie wymieniali i nie mogę im tego wbić że by się już dawno przydało jak już coś to jeżdżą na 0w50 ale nic nie stuka i nie puka ładnie chodzi. a teraz megan pierwszą miał mój daleki znajomy albo człowiek z który widuje się raz na jakiś czas przypadkiem wiem że miał dużo problemów z tym silnikiem aż sprzedał go na złom to chyba tyle druga megnka należy to kolegi z pracy i historia tego samochodu jest taka że jeździł u nas w pracy w zapatrzeniu warsztatu i stygnął ja kierowca jechał do domu po ponad 300tys samochód odkupił kolega i jak gadałem z nim to nie narzeka na niego mówi że nie ma z nim problemów a jeździ już ponad 2 lata ale jest haczyk przed sprzedażą był wymieniony ślinik na nowy więc jak teraz kupię megankę z przebiegiem 130-170 tys to nie widzi mi się za kilka lat że będę miał silnik do wymiany więc chciałem poznać waszą opinie czy myśleć o tym silniku czy raczej omijać go szerokim łukiem a jak już bym miał kupować to czy tylko z udokumentowaną historią. jeszcze jedno pytanie wszędzie pisą że brać samochód z dwiema kartami to znaczy że jak sprzedający będzie miał jedną to od razu skreślać samochód. dziękuje każdemu kto mi doradzi

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.7 - logika wypowiedzi

Tego się nie da czytać, zastosuj znaki interpunkcyjne.

Pawel

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!