Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

jeden cylinder nie chodzi - co może być przyczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dałem do mechanika auto na wymianę oleju i świec - świece beru, olej liqiud moil

Auto chodziło na 4 cylindry, czasami było czuć lekkie wyskoczenie zapłonu.

Teraz po wymianie świec i oleju nie chodzi na jeden cylinder.

Cewki zakupiłem nowe dziś i założyłem Valeo.

Niby lepiej ale nadal nie chodzi na jeden cylinder.

Jak odłączę wtyczkę od lewej cewki to auto gaśnie to samo z pierwszą od prawej.

Środkowe jak odłączę, po sztuce oczywiście, to auto nie zgaśnie ale lekko przysłabnie

Nie mam odpowiedniej 16 klucza żeby wyciągnąć świece bo są głęboko i zerknąć na ich stan

 

Z mojej analizy wychodzi że może świece coś nie halo ale żeby nowe nie działały ?

Może coś innego się popsuło ?? hmmmm sami magicy ci mechanicy :)

Jutro jadę do następnego mechanika polaka (mieszkam w NL) i chciałbym wiedzieć co i jak by mnie nie próbował w ciula urobić.

 

Jeden mi już mówił że kompresji może nie mieć ale niby jak po wymianie świeć ??? nie możliwie raczej

Auto ma 15 lat ale tylko 81kkm potwierdzone NAP z urzędu komunikacji RDW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drogie Panie i Panowie problem rozwikłany

podpięcie pod komputer pokazało że coś nie tak z wtryskiem - obwód elektryczny czy coś bo nie zdąrzyłem zerknąc dokładnie

latareczka i zaglądamy na wtryskiwacze a tam złamana wtyczka

 

najprawdopodobniej (ale to tylko przypuszczenie) poprzedni magik wymieniając filtr oleju zachaczył o kable/wtyczkę i ją wyrwał, bądź było to zrobione celowo żeby mieć klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!