Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uszkodzony czytnik karty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mojej Megi pojawił się mały, aczkolwiek denerwujący problem. Czytnik karty chyba wyskoczył z mocowań i lata pod konsolą (cała srebrna) jak żyd po pustym sklepie. Od momentuy nabycia autka karta nie zawsze wchodziła gładko, aż pewnego dnia wydażyło się to co napisałem wcześniej. Czy może ktoś miał podobny problem? Próbowałem siędobrać do konsoli centralnej. odkręciłem troxy przy gnieździe diagnostycznym, powyciągalem plastiki przy lewarku skrzyni. i utknąłem przy nawigacji (Carminat 8000 - ta z kolorowym, wysuwanym wyświetlaczem). pod radiem jest sterowanie od tej Navi. kosola nie schodzi bo się o nią blokuje. W sterowaniu od navi są cztery malutkie otworki po rogach- pewnie na jakiś klucz...ale jaki? Kolejna pułapka czeka mnie wyżej... Radio (Catabese ze zmieniarką). w nim sądwa otwory chyba na kluczyk - widziałem jaki jest w Fordach (płaska blaszka z nacięciami) Czy u nas jest podobnie? Mam nadzieję, że niepotrzebnie się rozpisałem i że jest jakiś trik by to obejść... Wszystkie podpowiedzi mile widziane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co musisz zrobić to wyjąć radia, nawigacje, półki które masz w konsoli cventralnej bo pod nimi będą jeszcze jedne torxy...

Poszukaj sobie mojego postu, w którym opisuję i dokładnie pokazuję gdzie są jakie śrubki do odkręcenia.

 

w te cztery otworki możesz włożyć mocnego drutu albo takie dłuższe gwoździe któe sie zmieszczą i ciągniesz do siebie. wtedy wyjdzie.

co do Cabasse to nie pomgę bo po prostu nie widziałem tych otworów więc nie mam pojęcia jak je wyjąć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!