Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie sprawny pilot radia Cabasse Auditorium Tronic?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje radio Cabasse Auditorium Tronic (ze zmieniarką na 6 cd) przestało działać. Nie dało się wprowadzić kodu - z tego co wiem to w tych modelach nie da się go wprowadzić z panelu radia, a jedynie za pomocą rolki z pilota za kierownicą?

Postanowiłem podmienić to radio (właściwie to sterownik Radia, bo właściwe radio jest chyba gdzieś z tyłu?) na inne... I okazało się, że problem wciąż występuje. Pomyślałem, że może winny jest sam pilot i zamieniłem go na inny i problem jest ten sam.

Nie działa ta rolka w pilocie, dlatego nie mogę wprowadzić kodu. I to nie jest wina pilota, bo po jego podmianie dzieje się to samo. Wobec tego w czym leży problem?

Po wciśnięciu kombinacji przycisków 2 i 5 radio się uruchamia na dwie minuty ale potem żąda podania kodu i koło się zamyka - nie mogę go wprowadzić, bo pilot nie działa, a próba wpisania go z panelu radia skutkuje tylko takim pikaniem.

Zauważyłem też, że niektóre przyciski pilota nie działają czasem poprawnie podczas tych dwuminutowych próbach - np przycisk "ciszej" nie reaguje, a "głośniej" skutkuje spauzowaniem-tak jakby funkcje przycisków się pomieszały. Czasem jednak przyciski działają dobrze ale rolka i tak nie działa.

Co więcej już przed awarią zdarzało mi się, że podczas próby zwiększania głośności radia z pilota muzyka się pauzowała - czyli przyciski "się myliły" i w końcu pilot padł na dobre.

Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem? Co się zepsuło? Z góry dzięki za odpowiedź

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!