Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane II phI Grandtour 1.6


DamianekkST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój ojciec chce zakupić Renault Megane II Grandtour z silnikiem 1.6 bez gazu i mam pytanie na co zwrócić uwagę? Z oględzin wczoraj znalazłem parę rzeczy które mnie zastanawiają. Ile powinno być kart? ( auto sprowadzone z niemiec ). Druga rzecz to jest delikatna różnica koloru pomiędzy błotnikiem, drzwiami a zderzakiem tylnym, sprzedający tłumaczy to tym że po prostu tu jest plastik a tu blacha i nie będzie taki sam kolor, co o tym myślicie? Kolejną rzeczą jest czy naprawdę te rączki za które łapiemy zamykając drzwi od środka tak się wycierają( łuszczą się, takie coś odchodzi z rączki oraz jak jest ta nakładka na skrzynie biegów co pokazuje rozmieszczenie biegów to też jest już troche zniszczona) i jest to bardzo widoczne przy przebiegu zaledwie 177 tyś? Pokazywał niby wszystkie papiery i są tam niby z serwisu Renault i jakieś TUV ale czy to możliwe żeby auto za 11 tyś ( bez opłat jeszcze ) miało zaledwie 177 tyś przebiegu? A i jeszcze bym zapomniał jak to jest z tymi ekranami co pokazują stację radiową czy tam GPS, czy one się psują? Bo w tym egzemplarzu zauważyłem że prawa strona ekranu coś nie bardzo łapie, mówi sprzedający że widział to i jak gdzieś tam chwilę nim pojeździł to już wszystko było ok.. no nie wiem. Trzymajcie poniżej do niej link i liczę na was, dzięki :)

 

http://olx.pl/oferta/renault-megane-100-oryginal-przebieg-lakier-navi-klima-2-kpl-kol-stan-jak-nowy-CID5-IDeA39w.html#a080ce51e2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to zakup "na niemca", to sobie od razu daruj.

Każda Meganka II wychodziła standardowo z dwoma kartami.

Spotyka się różnice w odcieniach między zderzakami i resztą samochodu, najczęściej wychodzi to na czerwonych autach.

Prawdę powie miernik grubości lakieru, po sprawdzeniu metalowych części.

Rączki łuszczą się praktycznie we wszystkich MII, wytarte oznaczenia na gałce zmiany biegów też są normalne.

Jasne, że zdarzają się auta z faktycznym niskim przebiegiem, ale kosztują swoje (kolega ostatnio znalazł Megane II kombi 1,6 2005 rok z przebiegiem 140 tyś km za 3100€).

Wyświetlacz zawsze można wymienić, może być uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie będzie że tak powiem umowy z niemcem tylko tym sprzedającym w Kraśniku. No właśnie tutaj jest tylko jedna karta a widziałem że koszt dorobienia to ok 300-500 zł :/ No właśnie to taki kolor więc to raczej normalne mówisz? No niby miał swój miernik i było tak jakoś od 70-100 mikronów bodajże, niestety swojego miernika nie miałem więc nie sprawdziłem wszystkich miejsc Te oznaczenia nie są na tyle wytarte co takie zżólkniete, wyblakłe, coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ostatnio znalazł Megane II kombi 1,6 2005 rok z przebiegiem 140 tyś km za 3100€

 

Ja swoją 1.4 z przebiegiem 115 tys. km kupiłem za 8500 zł :) Przebieg pewny, użytkowany w Polsce u znajomego :)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!