Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pytanie banalne ale godne uwagi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Co sądzicie na temat zamianie silnika w Megane 2 chodzi mi żeby wymienić jednostke 1.5 dci a zastąpić ją jednostka 2.0T czy sie opłaca taki zabieg ?????

Są kompletne silniki na Allegro ceny nawet nawet. Tylko nie wiem czy mocowanie jednostki 2.0T nie różni sie niczym jak w 1.5

Pozdrawiam i życzę Wesołego Jajka :)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że chodzi ci o zmianę na benzynkę 2.0T

Spory swap i oczywiście prawie wszystko musisz zakupić od takiej Meganki z takim silnikiem. W komplecie musi być silnik, skrzynia z półosiami (komplet aż po zwrotnice) wózek może być taki sam choć to trzeba sprawdzić, komputer, dobrze by było zbiornik z przewodami i sporo drobiazgów. Najlepiej wtedy kupować z jeszcze nierozbebeszonej sztuki, wtedy może być taniej w komplecie. Oczywiście mocowania silnika są inne więc poduszki też. A i zapomniałem wiązka...

Edytowane przez karllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pytanie jest "głupawe" odpowiem w tym samym stylu:

Da się wymienić.

A żeby było ciekawej:

Wymień na Shelby 6,2 l - to dobra jednostka.

Czy jestem złośliwy?

Raczej tak ;-)

 

Po jakimś czasie zrozumiesz mój sarkazm.

Pytanie "godne uwagi"...

Dobre!

Edytowane przez mirecc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam tak z ciekawości.

Czy pytanie głupawe jak to nazwałeś, nie sądzę zwykła mentalność człowieka "ciekawość"

Może ktoś poradzi może nie.

 

Dodano: 27 mar 2016 - 19:47

Karllo wydatek troszkę duży ale widziałem silniki ( nie wiem czy udokumentowany przebieg ) przy przebiegu 43 tys. to chyba plusy są też silniki z Megi 3 ale to już by były zbyt duże wydatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to mało powiedziane... no ale kto bogatemu zabroni... Napisze ci że sam silnik to za mało... lepiej sprzedać obecną Megankę a szukać nowszej już z silnikiem jaki chcesz.

Chyba że kupisz za granicą jakąś sztukę walniętą w tył na tyle tanio aby opłąciło się ją tutaj przytargać i rozbebeszyć, pozostałość sprzedać, ale to też tanio nie będzie...

Edytowane przez karllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!