Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamierzam kupić Megane 2007r.


yoshki

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie kazdy kupuje auto wg wlasnych potrzeb i upodoban (wylaczajac osoby ktorym chodzi wylacznie o lans :-) ) - ja 95% jazd wykonuje sam wiec dla mnie idealnym rozwiazaniem jest wersja 3drzwiowa, jak kiedys zaloze rodzine to bede sie sklanial co do kombika bo z doswiadczenia wiem ze to fajna sprawa...hehe na "starosc" moze jakis sedanik :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozecie mi pogratulowac - juz "tyleczkiem" musnalem inne auto :-/ stalem w korku i stanalem tak ze zablokowalem wyjazd, gosciu za mna cofnal to i ja cofnalem tyle ze zbyt mala rezerwe na tylek wzialem i sie doslownie dotknelismy, przy prawie zerowej preskosci...ja dotknalem zderzakiem jego rejestracji i mi sie leciutko odbilo SO - bo gosciu z sosnowca, trzeba sie przyjrzec zeby zobaczyc to, pewnie nic nie byloby widac tylko zderzak skurzony i te pylki lekko drasnely lakier - myslalem ze nie bedzie problemu a gosciu z mondeo wyskoczyl ze piszemy raport bo mu zadzialal czujnik zderzeniowy i moze to cos kosztowac (ahh na elektronika) - w poniedzialek ma dzwonic czy jakies koszty poniosl, nie bralem tego z ubezpieczenia bo sie nie oplaca...wkurzony jestem bo baran nawet nie zatrabil ze jestem za blisko - tak mi mija piatek 13

 

Aha, poki co musze przyznac ze na Conti. SportContact'ach 2 swietnie mi sie jezdzi, dzisiaj przy awaryjnym hamowaniu stanelo autko prawie w miejscu, zadnych szumow itp. Jeszcze zobaczymy jak sie sprawdza na mokrej nawierzchni.

 

p.s. wiem ze to nie tu powinienem pytac ale nie chce zakladac nowego tematu bo to drobnostka, wiec co jest najlepsze na takie leciutkie otarcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo zejdzie... tzn lakier sie dorysuje od pylu przy pierwszym myciu :> olej ale jak musisz to pasta lkko scierna ale czy jest sens robic matowe latki? :] OLEJ! i to slonecznikowy. ja na Twoim miejscu bym go ladnie przemyl woda i napastowal recznie, to potem zaprocentuje, wiem co mowie bo mam ten lakier, nawet ptasie gowna same schodza! :D

 

PS: gratulacje pierwszej stluczki! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki DrNO za gratulacje, mam nadzieje ze juz wiecej mi tego gratulowac nie bedziesz musial :-)

 

Jutro podjade do selgrosa i kupie jakas paste - pastowac od razu cale autko czy wystarczy jak przejade ten zderzak??

 

Mam nadzieje ze jakos to sie zamaskuje - bo to takie drobniutkie ryseczki plytkie...ewentualnie zawsze bede mogl tam naklejke forum nakleic :D

 

Swoja droga to dziwnie jest rozwiazany zderzak w mII, bo wg mnie w miejscu gdzie ewentualnie moze dojsc do kontaktu z innym autem/obiektem powinien byc ten plastikowy element zderzaka a tymczasem jest on bardzo wysoko umieszczony...hehe napewno sie sprawdzi w kontakcie z inna Megi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Classica więc sedana będę bronił- zwłascza jeśli ktoś potrzebuje więcej przestrzeni i lubi klasyczny profil auta.

 

Classic nowej generacji bardzo mi się podoba :-)

 

j :D ak zresztą stanowi mój podpis

 

może kiedyś uda mi się go zakupić

 

ale czeka mnie jescze sporo pracy aby zgromadzić fundusze.

 

Czyli moja opinia- oczywiście sedan! :D

ale to tylko moja- sedanoMeGANOmaniaka!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja qfa dzis felge przednia prawa przerysowalem, bo jeden kapelusznik dojezdzajac do swiatel stanal tak ze dwa auta jeszcze by sie zmiescily, ja skrecalem w prawo i myslalem ze spokojnie sie zmieszcze ale coz koles lubi miec duzo miejsca z przodu wiec stanal jakies 5m za wczesnie i to gwaltownie, musialem sie salwowac ucieczka i probowalem na zyletki ominac kraweznik, jednak delikatnie przytarlem i felga zalatwiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaz sobie ta felge, bo mogla sie delikatnie skrzywic i zawieszenie sie szybciej posypie...

 

Ja odpukac od grudnia, kiedy to driftujac polamalem wahacz i sanki nic nie zepsulem... Za to we mnie dziewica wpadla jakos w marcu i walcze teraz z ubezpieczalnia o wymiane zderzaka! Nienawidze was HDI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!