Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamierzam kupić Megane 2007r.


yoshki

Rekomendowane odpowiedzi

Superfajnie. Gratuluje i przyznaje - troche zazdroszcze zapachu nowosci...

 

 

Btw. Mialem sposobnosc jezdzic nowa (po liftingu) Meganka i jakbym dostal do wyboru stara i nowa z takim samym wyposazeniem w tym samym kolorze etc. to bez zastanowienia biore stara. Moze to przyzwyczajenie, al mi sie znacznie bardziej podoba. Swiatla z tylu i "usmiechniete" zderzaki jakos do mnie nie przemawiaja. Jedyna rzecza jaka bardziej podobna to schodzenie kratki przy swiatlach z linia swiatel vs. rownolegle do linii szyby w phase 1. O zegarach i wyswietlaczach nie wspominam. Jedynie podswietlenie zmienilbym u siebie na biale, z tym, ze z czarnym podswietleniem (tlem)...

Ale tak jak mowie - z pewnoscia przemawia przeze mnie zazdrosc stanu sprzed 110 000 km w moim przypadku i jakies subiektywne spojzenie zwiazane z przyzwyczajeniem.

 

Jeszcze raz gratuluje i zycze tysiecy bezawaryjnych kilometrow ;-)

 

[ Dodano: 2007-04-12, 16:53 ]

Btw. To fabryczna lotka? Fajowa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchetniej bym nie wysiadal z tego autka, plastiki na kokpicie mieciutkie, car audio bardzo fajnie gra...co do silniczka to sie wypowiem dopiero jak go troche jeszcze dotre, poki co zmieniam bieg przy najwyzej 3500 :-) mi sie osobiscie podoba zarowno faza I jak i II i nie bede nawet probowal porownywac :D co do spojlerka to istotnie jest fabryczny i jest to nowy "aerodynamiczny" model oferowany tylko dla fazy II.

 

Dzieki za wszystkie opinie, porady, pomoc itd - nie spodziewalem sie zakladajac ten temat ze liczba odpowiedzi przekroczy 200 :D szacuneczek dla Was 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się przód bardziej podoba w ph II. Tył w 3 i 5 D jest również wg mnie ładniejszy w ph II. Jeśli chodzi o kombiaka to te kwadratowe lampki od wstecznych nie bardzo przypadły do gustu. Nie mówie że są brzydkie, ale jakoś inne. :D

 

Najbardziej mi się podoba sedan. Ale nie wiem dlaczego jak sedan to phI. :-) mieszam coś... :roll: Może dlatego że nie widziałem jeszcze chyba sedana phII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sedan to najwieksza porazka. Takie jest moje zdanie, nie ogolnie na temat sedanow tylko sedana MII. Jest okropny. Ten bagaznik wyglada jakby go ktos wycial z kartonu i na sile dokleil. Za to Grandtour jest najladniejszy :D

 

yoshki gratuluje nowego samochodu. Chyba wszyscy kochaja to uczucie jak wsiadaja do swojego nowego samochodu po raz pierwszy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi sie bardzo podoba faza II. Nie mogę się napatrzeć na zdjęcia z nowymi lampami tylnymi.

 

Jak tak patrze jednak na sedana to przód i tył mi się podoba ale w linii bocznej czegoś mi brakuje.

Reszta wersji nadwozia mi się bardzo podoba, jednak kombi najbardziej. :-)

 

Czytałem o zegarach z fazy II i było napisane że są czytelniejsze od zegarów w fazie I. Ja jakoś różnicy nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!