Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamierzam kupić Megane 2007r.


yoshki

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego o jest pod maska to trudno mi powiedziec o ile sie roznie bo pierwszy raz ogladalem jak to od srodka wyglada...a jesli chodzi o felge to jakis tlusty brud...jutro sie nim zajme...poki co jeszcze przez jakies 1500km bede sie staral nie przekraczac 3000-3500obr. wiec o silniku zdanie sobie wyrobie w przyszlosci...niech sie jeszcze porzadnie dotrze...troche mnie zadziwil kolor swiatel, a konkretnie miejsce gdzie sie laczy strumien swiatla z obydwu reflektorow bo w tym miejscu powstaje kolor niebiesko fioletowy i osoba ktora jechala przedemna mowila ze w lusterku wstecznym wygladalo to jakbym mial ksenony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Ty chyba sobie zdjąłeś osłonne silnika??

 

Trochę ten komputer co pokazuje otwarte drzwi itp. się zmienił, ponieważ zarys auta nie jest na środku tego kółka i nie spodobał mi się kolorystycznie za bardzo.

Wiem czepiam się detali. Ale ogólnie wrażenie super i gratuluje. Obyś jak najdłużej jeździł bez problemów.

 

Witam Cie w gronie posiadaczy Megane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieje ze to brud :-) Co do wyswietlacza informujacego o zamknieciu drzwi to sprzedawca mowil ze troche jest zdziwiony ze tak wlasnie wyglada bo wczesniej byly w innym kolorze i informowal tylko o tym ze drzwi sa niedomkniete ale nie pokazywal ktore konkretnie a ten pokazuje...mi sie ogolnie wszystko podoba jak dotad, nawet radyjko niezle gra, no ale moja reakcja nie powinna dziwic bo od 4 lat jezdzilem renia 19 (teraz 14 lat i 248tys km) wiec przeskok jest niemalze kosmiczny :D

No teraz to juz jestem uzytkownikiem Megane z krwi i kosci ( z przewaga kosci) :D

 

p.s. zadnej oslony nie sciagalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zamawiane bylo autko to mowil ze takie wyswietlacze sa tylko w wersjach z czujnikami cisnienia w oponkach, a ze takiego bajeru nie zamawialem to niby mial byc wyswitlacz w wersji z czerwonym podswietleniem

 

co do wygladu silnika to troche mnie zdziwilo ze nie ma zadnego oznaczenia, bo zwykle pisze jaki to silnik itd...ale skoro dealer nic nie wspominal to uznaje ze jes wszystko tak jak byc powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie musi brakować, być może producent zrezygnował z używania tego

 

tak miałem z mondeo, jak odebrałem nowe to też brakowało pokrywy, po czym pojechałem do ASO i mi powiedzieli, że ford przestał w tym silniku tego używać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja również mam zakryte! Nie tylko silnik, ale i nad reflektorami wzdłuż lini atrapy. Może to jakieś teraz takie mają?

A co do salonu to sam przyznasz, że to jest śmieszne i komiczne, że sprzedawcy nie wiedzą co sprzedają? Co pójdziesz do cukierni po pączka z marmoladą, a dostaniesz z adwokatem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!