Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pytanie odnośnie modelu


deha21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Szukam jakiegoś taniego i taniego w eksploatacji auta do ok. 7000 zł. Megane w tym przedziale trafia się często i stąd jestem na Waszym forum :)

Znalazłem autko:

- rocznik 2003

- 1.5 diesel

- 81KM

- 172 tys. przebieg

 

Generalnie auto zadbane, kupione w Polsce, w sobotę jadę oglądać. Mam tylko pytania czy na coś szczególnego w tym modelu zwrócić uwagę. Dużo się naczytałem i już mam mętlik w głowie. Jedni mówią, że silnik w tym modeli jest bardzo dobry, drudzy że to 1.5 to słabe silniki. Wszyscy natomiast chwalą niskie spalanie (na czym mi zależy). Czytałem też że z roczników mniej niż 2005 ważne są wtryski bo powinny być Simensa, inne są do bani. Doradźcie coś, bo jestem w kwestii aut kompletnie zielony. Ma jeździć i mało palić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś taniego i taniego w eksploatacji auta do ok. 7000 zł.

To tylko benzyna z LPG.

Żeby obniżyć koszta eksploatacji, można się pokusić o 1,4 16V.

- rocznik 2003

- 1.5 diesel

- 81KM

- 172 tys. przebieg

Auto niestety może się okazać pułapką finansową.

Przebieg pewnie spokojnie można pomnożyć przez dwa.

Lepiej sobie odpuścić, chyba że faktycznie auto jest 100% pewne i po regeneracji pompy wtryskowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Byłem obejrzeć auto, wszystko wyglądało okej oprócz lakieru i wnętrza. Strasznie nie zadbane auto. Ale w drodze powrotnej znalazłem ogłoszenie w pobliżu dokładnie takiego samego Megane i zakupiłem z miejsca :)

Rocznik 2004, przebieg 145 000 km, 1.5 dCi, 81KM (80KM?), cena po negocjacjach 6000 zł. Ale auto bardzo zadbane, ma wszystkie papiery, dokumenty, przeglądy, remonty. Trafiło mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!