Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dodano: 02 lip 2016 - 23:18

W wersji poprawionej:

Witam szanowne grono.

Zakupiłem od "Mirka" wymarzoną meganke cc.

Przy oględzinach klima działa raczej prawidłowo. Był straszny upał a po chwili megan wyrzucał z wentylatorów przyjemne zimne powietrze. Po odstaniu 2 dni w upalny dzień po włączeniu klimy trochę to trwało zanim zaczęło coś wiać.

Jak już wiało to z kratki od pasażera i tej środkowej pasażera leciało zimne powietrze ale nie tak jak powinno a po stronie kierowcy już tylko chłodne.

Mirek sprzedawca twierdził że klima była nie sprawna więc sprawdził szczelność i osiągnął wynik pozytywny więc nabił klimę i wymienił jakiś czujnik. Nie wiem jaki.

Przy jeździe w deszczu odpaliłem klimę na szyby to mi strasznie szybko całe jeszcze zaparowały zamiast odparować.

Teraz tak domyślam się że klima słabo wieje bo jest mało czynniku chłodzącego bo pewnie wydostał się przez nieszczelności? Druga sprawa paruje w środku bo pewnie trzeba wymienić filtr kabinowy (pasowało przy jeździe w 4 z zamkniętym dachem i w czasie dużej ulewy? Trzecia sprawa dziś słyszałem brzęczenie z lusterka wstecznego doczytałem że brzęczy tam czujnik czy jeżeli brzęczy to jest uszkodzony? Możliwe że Mirek wymienił ten czujnik.

Na koniec pytanie na umowie jest zapis że kupujący zna stan samochodu i nie ma żadnych uwag czy w tym momencie zadziała jakaś rękojmia? Niech mi teraz miras za klimę zapłaci.

 

Dodano: 05 lip 2016 - 23:11

wykryłem że bardzo głośno chodzi kompresor to pewnie jego wina bo jest na zatarciu.

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!