Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problemy z uruchomieniem meganki II 1,4 16V


11mati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z uruchomieniem mojej meganki II z 2004 roku silnik 1,4 16v 98 km KM. Po wymianie wszystkich świec, auto przez około miesiąc odpalało sprawnie. Jednak pewnego poranka już nie było tak kolorowo. Silnik kręci ale auto nie pali. Sprawdziłem świece - brak iskry na każdej z czterech. Wyczytałem, że może to być czujnik położenia wału lub uszkodzony moduł. Proszę o pomoc.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyć auto pod clipa i pokaże co go boli. U mnie też nie chciał odpalić i podejrzewałem czujnik położenia wału. Podłączenie pod clipa potwierdziło moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!