Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane? kupic czy nie kupic??? Pomocy


adi715

Rekomendowane odpowiedzi

tak drugie bym zobaczył. tylko ma wieszak na marynarkę i uchwyt na telefon w którym mogła być nawigacja więc auto mogło wiele jeździć ale mogę się mylić bo może ktoś lubi porządek i dba o elegancję. zresztą auto w środku wygląda na czyste więc to może się zgadzać. Co do gazu to tylko jak naprawdę dużo jeździsz bo inaczej to mało opłacalne lub gdy masz zamiar trzymać auto parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też postawił bym na wersję 2 bo w pierwszej widać po kierownicy i pedale sprzęgła, że solidnie eksploatowany jak na trochę ponad 150.000 km? ;-) Jedź nawet na stację kontroli pojazdu a dużo się dowiesz. Co do silników to moim zdaniem nie ma reguły. Teraz na stacji CPN kupujesz motodoktor lejesz ze dwa i dymka nie puszcza! a później - silnik do roboty. Wkurzające, a legalne :-( (oszustwo i tyle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz Meganki w zadowalajacym stanie polecam swoja wersje. Megane 1.6 RT instalacja gazowa BRC roczna wczoraj bylem na jej przegladzie wszystko ok. Przeglad mechaniczny tydzien temu do wymianki tylko gumy lacznikow stabilizatora koszt 30 zl. Jestem jej urzytkownikiem od 8 lat w 2000 roku autko jako 3 letnie sprowadzone zostalo do Polski z Niemiec z przebiegiem 144 tysiace teraz ma 202835 tysiecy takze niewiele nakrecone w kraju przez te lata. auto jest na max wyposazone i niezawodne.

2 poduszki , ABS, Klimatyzacja, regulacja wysokosci fotela kierowcy, regulacja kierownicy, dzielona tylna kanapa, imobilajzer, autoalarm z czujnikami cisnieniowymi, wspomaganie kierownicy, 2 elektryczne szyby, lakier metalic wiadomo 10 letnie auto ma drobne defekty ale nie ma ani milimetra szpachli mozna zbadac to miernikiem do grubosci powloki lakierniczej. Auto serwisowalem u braci ktorzy 10 lat pracowali w serwisie Renault Alcar Olsztyn. Auto polecam z czystym sercem jest niezawodne wymienialem tylko rzeczy eksploatacyjne tzn. klocki,tarcze,tlumi, lozyska, przewody zaplonowe swiece, sworznie amorki, drazki i gumy.Silnik pracuje rowno rzytwa. Auto chcem sprzedac bo po 8 latach to kazdemu juz by sie troszke uprzykrzylo <ok> chcialem w rodzine puscic ale pokupowali burzuje nowe auta. ogolnie marka ekstra kolejna na bank bedzie Megi. Mozna auto sprawdzic w kazdym dowolnym serwisie pod kazdym katem. W razie zainteresowania moge przeslac fotki na maila. cenie Auto na 10 tysiecy. tarcze przod klocki przod i szczeki tyl oraz przewody swiece wymienilem miesiac temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendrus Nic nie kumam co napisałes ;P A szczegulnie to "Teraz na stacji CPN kupujesz motodoktor lejesz ze dwa i dymka nie puszcza"

 

Lord665 moja taka górna i nie przekraczalna granica to jest 9tys albo moze nawet i 8 tys. Bo to tak nie dokońca moja kasa <ok>

 

[ Dodano: 2008-05-17, 15:13 ]

Hej Koledzy :(

Kurna nie skontaktowałem sie z tym kolesiem co sprzedawał tą meganke z tego 2 linka co podałem ani nie zapisałem sobie numer a tej oferty juz nie ma :) i nie wiem czy tylko sie skończyła czy ktos kupił :) moze jakos na dniach jeszcze raz wystawi oferte bede przeglądał.

A teraz znalazłem cos takiego:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5204473

 

co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jestem jej urzytkownikiem od 8 lat w 2000 roku autko jako 3 letnie sprowadzone zostalo do Polski z Niemiec z przebiegiem 144 tysiace teraz ma 202835 tysiecy

 

Tak napewno, i może jeszcze powiesz że PH nim nie jeżdził tylko kobieta do pracy.

Moj kolega kupił kiedyś Mitsubiszi Spejs star i tez w 3 lata miało 150 000 tylko okazało sie że ma napisy Geant na dzwich przemalowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!