Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Weryfikacja VIN Megane - co w historii piszczy ?


k0mii

Rekomendowane odpowiedzi

Może w Czechach i w Nowy Rok rejestrują samochody :)

 

Dodano: 20 lip 2017 - 23:50

Cos mi mówi, ze pozwalają mieć auto przypisane do jednego konta i gdy dodałem sobie, to zniknęło Tobie :)

Mi też zniknęło w pewnym momencie, czyli wtedy Ty dodawałeś. Widziałeś ten sam przebieg co ja? Ciekawe skąd się wziął bo wyskoczył z automatu.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą. Wierzysz, że blisko 5 letnie auto ma 24 tysiące przebiegu?

 

W normalnych przypadkach raczej nie, ale znam 2 osoby, które kupiły auta mniej więcej jak ja, czyli w 2013 i maja jeden mniej niż 20k, drugi kolo 25k. Oba auta to astry, używane niemal tylko na dojazdy do pracy i to nawet nie codziennie. Jak widać cuda się zdarzają, choć śmieje się z nich, że nikt im w ten przebieg nie uwierzy jak będą sprzedawać :)

 

Ten przebieg w myrenault jest taki jak sobie wpiszesz + szacowanie na podstawie tez podanego przez Ciebie rocznego przebiegu. Wiec wierzyc temu tam nie mozna. W moim przypadku widac przy historii serwisowej przy jakim przebiegu były prace i kiedy wiec tu miałbyś trochę lepiej... no ale nie masz.

Edytowane przez behbeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Tylko to są wyjątki szczególne nie będące regułą. Daj znać jak będą sprzedawać :)

Tylko, że niczego tam nie wpisywałem. Sam wyskoczył. Widziałeś taki sam?

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak pisałem wyżej, nie wierz temu, bo to jest po prostu edytowalne. Możesz sobie tam sam zmienić + ustawić przebieg roczny szacowany na 1k i za 3 lata ktoś zobaczy ile będziesz chciał :) Ktos wcześniej ustawił i tyle. System tego używa do prognozowania Ci serwisu.

 

Wspomniałeś o rejestracji w Czechach... pewnie to jest powodem, ze nie widzimy historii serwisu. Miedzy krajami to widocznie nie bangla :/ W auto z 24k przebiegu, sprowadzone nie wierze... tzn wierze, pod warunkiem jakichś nie małych napraw :)

Edytowane przez behbeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy krajami to widocznie nie bangla :/

W PL też nie bangla. Jak wspominałem nie widzę historii serwisowej wykonanej przez poprzedniego właściciela, auto krajowe, dwa potwierdzone serwisy od nowości w ASO.

W auto z 24k przebiegu, sprowadzone nie wierze... tzn wierze, pod warunkiem jakichś nie małych napraw :)

Podbijam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem od czego to zależy. Moje auto jest niecały miesiąc młodsze niż to co podałeś jak chodzi o rejestracje (rok produkcji 2012, kupno 2013) a historie ma :/

Edytowane przez behbeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k0mii Pisałem z tym sprzedawcą 19 lipca, bo sam byłem zainteresowany tym egzemplarzem. Uzyskałem ten sam VIN, co ty no i sprzedawca przyznał, że auto miało uszkodzony tylny lewy błotnik, który naprawiono i sąsiednie elementy nie malowano.

 

Ja szukam auta już ponad rok, a od paru miesięcy naprawdę intensywnie. Wczoraj byłem na jeździe w salonie Sandero Stepway TCe i się poważnie zastanawiam, czy nie lepiej skromniej, ale nowe kupić... Bo szukanie używki z sensownym przebiegiem (czytaj: realnym) nie jest łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o uszkodzeniach wiem ale chce je osobiście widziec. oglądałeś na żywo to auto?

lapka2.gif

Nie przestrzegasz regulaminu forum

Na forum istnieje obowiązek stosowania zasad interpunkcji oraz ortografii - czyli zdanie zaczynamy wielką literą!

- mireczek01

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak byłem, znajomek ma urlop do poniedziałku niestety :( normalnie kasują 100 za taką usługę.

lapka2.gif

 

Nie przestrzegasz regulaminu forum

Na forum istnieje obowiązek stosowania zasad interpunkcji oraz ortografii - czyli zdanie zaczynamy wielką literą!

- mireczek01

Edytowane przez k0mii
Czepiasz się tych wielkich liter, z telefonu pisze to tak to wygląda ;p. Auto się sprzedało w sobotę, więc odpuściłem sobie weryfikację, czekam na kolejne oferty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, robertokot25 napisał:

Jeśli kogoś interesuje jeszcze to auto z pierwszego postu miało :

12.01.2016 przy 17 080 km przebiegu

 

jasne skąd masz tą informację ? masz na bieżąco dostęp do tych danych ?

Nie przestrzegasz regulaminu forum

Na forum istnieje obowiązek stosowania zasad interpunkcji oraz ortografii - czyli zdanie zaczynamy wielką literą!

- mireczek01

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!