Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór i dzień dobry. Jestem z Kwidzyna woj pomorskie. Po 6-cio letniej przygodzie z Peugeotem 306 przyszła zmiana na Grand Scenic'a phII - jeszcze nie jeździłem, bo muszę go podreperować ;) ale mam nadzieje, że będzie piknie ;-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od 2 dni jeżdżę Megane 1.4 16v 99', jest to mój drugi samochodzik z rodziny renault gdyż wcześniej posiadałem Clio ;) posiadam również Mesia SEC500 ;) ale jest to raczej samochodzik tylko do niedzielnych przejażdżek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczow Renault Megane. Jak kaze tradycja i zasady dobrego wychowania,trzeba sie przywitac. Po przerobieniu calego forum mam wrazenie ,ze wiecie Panie I Panowie znacznie wiecej niz nie jeden mechanik.Mialem zarzucic was gradobiciem pytan ale po przerobieniu kilkuset postow wiem juz nieco wiecej na temat mojej nowej Reni i jej foszkow. Wczesniej bylem zadowolonym posiadaczem Lagunki(98r 18. 16V RT) , ktora ciela ponad 200 stowy i nigdy sie nie psula.no prawie. Bo nasze Renatki so jak dziwczyny. Chyba kazdy to przyzna. Kaprysne ,chociaz potrafia uratowac sytuacje. Pozdrawiam raz jeszcze i oczywiscie bede w kontakcie. Bezu.

 

Przeniosłem do odpowiedniego działu. Na forum piszemy przy użyciu polskich znaków diaktrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem posiadaczem Renault Megane II 1.5dci. Jestem z tego faktu bardzo zadowolony. Samochodzik jest super i bardzo ekonomiczny. Mam nadzieje, że na tym właśnie forum znajdę wiele przydatnych informacji odnośnie mojej bryczki.

Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie przesiadlem. Po dwóch latach mykania Sceniciem I ph II 1.9 dci z 2001 roku przesiadłem sie na Scenica ;) II phI 1,5 dci z 2006 roku. tyle, to takie reprzewitanie ;)) pozdro dla wszystkich renaultowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!