Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Od wczoraj jestem szczęśliwym właścicielem Megane III Grandtour 1.4 TCE z 2009 r. Jest to moja pierwsza przygoda z marką Renault, oby udana!

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, rozpoczynam przygodę z Renault w nowej Megance Grandtour 1,6 16V. Na razie jest świetnie i mam nadzieję, że tak zostanie. Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za rady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Nazywam się Tomek. Jeżdżę Megane I ph. I. Meganka "odziedziczyłem" po rodzicach. W sumie mamy ją 12 lat. Dwa lata temu przeszła na moją własność i nie zamierzam się z nią rozstawać :mrgreen:.

Pozdrawiam Wszystkich dla których Megane to coś więcej niż tylko silnik i karoseria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Jestem posiadaczem Meganki Sedan z 2004 roku :P

Przebieg to tylko 40tys km, ale niestety mam kilka problemów z autkiem i mam nadzieje ze tutaj na forum otrzymam parę wskazówek :mrgreen:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem Klara, a mój pierwszy i obecny samochód to Megane I ph II 1.4 16v z przebiegiem 340 tys km (napisze tylko, że w ciągu 9 lat: padła skrzynia 2 razy, urwałam tylni amortyzator, padły wszystkie cefki po koleji).

Czas szukać nowszego > Scenika. ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Troszkę o nas - bo jest nas dwójka - Ja i Moja Ukochana Żona:).

Od trzech lat jeździmy już Renault, na początku było to Twingo 1.2 Expression Helios wyprodukowane w 2002 roku w kolorze niebieskim, które służyło nam przez ponad 2,5 roku godnie. Nie mieliśmy z tym autkiem żadnych większych problemów i dla tego decyzja, która miała zapaść była nie łatwa, ale cóż... przyszedł czas na poszukiwania większego autka. Niestety wadą Twingo stał się mały bagażnik. Po długich poszukiwaniach w naszej rodzince znów pojawił się Renault tym razem już większy:P zdecydowanie większy bo Scenic II 1.9 dCi z 2005 roku. Mamy nadzieje, że równie dobrze będzie nam się sprawował jak jego poprzednik. Posiadaczem tego autka staliśmy się dokładnie trzy dni temu i już teraz chcemy

Mamy nadzieję iż na forum znajdziemy wiele przydatnych porad oraz pomoc.

A i samym może uda nam się coś wprowadzić .

A więc Witajcie Forumowicze driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Meganki II Ph I z 2002 roku, wersja lux privilage ( czy jak się to piszę :mrgreen:)

Autko jest z silnikiem diesla 1.9 aktualnie ma 177 k km przebiegu.

Ja mam 24 lata i konczę studia na wrocławskim AWF.

Wcześniej miałem DU Tico i byłem członkiem forum na Zlośnik.pl ( z tym samym nickiem)

Wiedzę motoryzacyjną nabywałem z własnych i cudzych doświadczeń, ale jak tylko będę mógł chętnie pomogę ( tylko najpierw sam się muszę z Megi zapoznać) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie stałem się właścicielem Renault Megane II ph I 1.4 16V z 12.2002. Mam nadzieję, że moje doświadczenia z tym autkiem będą tak samo dobre jak większości z użytkowników forum. Nie rozpisując się Pozdrawiam Wszystkich i udaje się do lektury wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!