Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie montujecie fotelik w coupe?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie, bo być może są przypadki, że ktoś ma MI coupe i musiał transportować dziecko. W którym miejscu montowaliście fotelik? Fotel przód (wtedy pewnie demontaż poduszki) czy może z tyłu - czy da się tak i żeby było w miarę wygodnie - może jakieś podpowiedzi?

Próbowałem uzyskać odpowiedź bezpośrednio od renault, natomiast ich stanowisko na teraz wygląda tak:

"Szanowny Panie,
W nawiązaniu do Pana zapytania dotyczącego instrukcji do pojazdu o nr VIN ... z przykrością informuję, iż w związku z wiekiem pojazdu nie posiadamy dedykowanej instrukcji dla tego modelu.
W załączniku zamieszczam poglądową instrukcję dla tożsamego modelu datowaną na rok 2000.
Informacje w niej zawarte mogą pomóc, ale pod żadnym pozorem nie należy ich traktować jako ostateczne stanowisko .
W celu ustalenia kwestii gdzie należy w tym pojeździe montować fotelik dziecięcy oraz, czy możliwe jest wyłączenie poduszki powietrznej pasażera proszę skontaktować się z najbliższym Autoryzowanym Serwisem Renault.
Poniżej przesyłam Panu link do wyszukiwarki Serwisów Renault:
 https://www.renault.pl/znajdz-dealera.html.
Przy udzielaniu odpowiedzi prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji. "

 

Swoją drogą może ktoś ma instrukcje do Megane Coupe I ? Język w sumie obojętny ale chętnie widziany PL/ENG

Chciałbym jakieś info od użytkowników zanim udam się do dealera.

Z góry dzięki :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu montujesz zgodnie z instrukcją producenta fotelika. Zapewne standardowy montaż, tak jak w każdym samochodzie bez złącz ISOFIX. Na pewno nie jest to wygodna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzychu73 Auto większe już jest ale z pewnych względów żona je użytkuje i odwozi dziecko, a mnie coupe ma służyć tylko do odbierania synka ze żłobka a że to auto po prostu od wielu lat lubię :-) to wolałbym żeby zostało. Jakbym jednak nie miał wyboru to być może to będzie jedyny sposób, tylko trzecie miejsce w garażu trzeba by dokupić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!