Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Moja Maggie wybredna na paliwo?


mattikurk

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, 

Ostatnio zauważyłem, że moja Maggie ma swoje humorki i wygląda na to, że gardzi wieloma stacjami benzynowymi. W tym roku Maggie miała już 3 kąpiele. Każda myjką ciśnieniową i za każdym razem, po umyciu auta, zaświecał się Engine Check i ten śmieszny klucz, a komputer informował, że mam problemy ze spalinami. Kontrolka gasła za każdym razem kiedy jechał tankować auto. Ostatnio zdarzyło mi się zatankować na innej stacji benzynowej niż zwykle, a kontrolka tym razem nie zgasła. Pomyślałem sobie, że prawdopodobnie sonda lambda. Jeździłem tak przez tydzień z tym check engine. Dzisiaj zatankowałem na mojej ulubionej stacji i kontrolka zgasła. Nie wiem, być może to głupi zbieg okoliczności. Ale akurat taki!? I za trzecim razem!? Czy możliwe jest to, że mieszanka z tej właśnie stacji najbardziej podoba sie komputerowi, czy autu? Czy miał ktoś podobne przygody? 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, megane to ona, a jak powszechnie wiadomo kobiety bywają kapryśne. Może nie podoba jej się wystrój stacji, albo pistolet z jednych stacji ją bardziej uwiera niż z innych - trudno określić. Jak również powszechnie wiadomo wiele problemów z kobietami można rozwiązać odpowiednią komunikacją. Musisz z nią szczerze, długo i otwarcie porozmawiać. Jest to o tyle problematyczne, że ludzie (przynajmniej których znam) nie mówią po samochodowemu. Tutaj z ratunkiem przyjść może jeden z wielu tłumaczy, szeroko dostępnych na rynku. Możesz użyć np: CLIPa, maxiECU + chociażby ELM327, Delphi ds150e. Meganka powie Ci wtedy bardzo dużo o swoich problemach, obawach i czekiwaniach a Ty będziesz mógł odpowiednio zareagować i wyjść naprzeciw oczekiwaniom.

 

Powodzenia!

Edytowane przez szupi
  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!