Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Keyless Protector - czy ktoś już testował?


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, konwil napisał:

z tego co pamiętam, to Ty rozpocząłeś ten temat na tymże Forum :-D (chyba na SB)

Może być sporo racji w tym co piszesz :-)

36 minut temu, konwil napisał:

Ja już wielokrotnie pukałem po dwa razy w ekran Asua Zen Fon'a, coby się ekran odblokował i... nie sądziłem, że wyglądam wówczas jak idiota :-)

Bo nie wyglądałeś :-) Z telefonem inna sprawa, też miałem taką funkcjonalność w szmartfonie od Microsoftu i to była jedna z najlepszych rzeczy w tym telefonie ale to jednak wymaga delikatnego kliknięcia w ekran, a nie spowodowania, że telefon czyli w omawianym przypadku kluczyk/karta zarejestruje wstrząs. Śmiesznie wygląda ta procedura na przytoczonym filmiku.

39 minut temu, konwil napisał:

Samochód - jeśli już - mogą chcieć ukraść również i w ciągu dnia.

Pewnie tak ale chyba jednak więcej ginie nocą i wtedy ryzyko zdaje się być największe. Nie znam statystyk ale byłoby to logiczne.

41 minut temu, konwil napisał:

warto o tym porozmawiać, wymienić spostrzeżenia i obejrzeć takie testy jak Zachara.

Jasne, że tak. Ja z HF korzystam w sposób jakoś tam ograniczony. Na noc dezaktywuję i karta ląduje w metalowej puszce. Mamy przy okazji z żoną miejsce, gdzie wiadomo że tam jest i nie trzeba szukać. Jak zostawiam auto gdzieś na dłużej i idę np. zjeść do restauracji gdzie być może będę siedział przy ścianie za którą stoi auto, którego mogę nie widzieć również zamykam z karty. Ale jak idę do marketu albo galerii handlowej zamyka się samo. Ryzyko kradzieży istnieje zawsze i mając auto trzeba się z nim pogodzić i odpowiednio zabezpieczyć np. dobrym AC, które w razie kradzieży pozwoli na zakup podobnej klasy auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!